Лікарі за інформовану згоду, Неприбуткова просвітницька організація, США, 2017
1. ЩО ТАКЕ КІР?
Кір – це дитяча вірусна хвороба, що проходить без лікування.
ВАКЦИНА КОН'ЮГОВАНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАНЬ, ЗБУДНИКОМ ЯКИХ Є HAEMOPHILUS INFLUENZAE ТИПУ В
Ліофілізат для розчину для ін'єкцій
ОПИС
Вакцина кон'югована для профілактики захворювань, збудником яких є Haemophilus influenzae типу b (Hib вакцина) - це ліофілізована вакцина очищеного полірибозил-рибітол-фосфатного капсулярного полісахариду (PRP) Haemophilus influenzae типу b (Hib), ковалентно зв'язаного з анатоксином правця (протеїн-носієм).
Полісахарид Hib виготовляють з капсулярного полісахариду штаму Haemophilus influenzae типу b та після активації з'єднується з анатоксином правця.
Анатоксин правця (ТТ) отримують шляхом екстракції, очищення сульфатом амонію та інактивації формаліном токсину з культур Clostridium tetani.
ОПИС
Вакцина містить очищені дифтерійний та правцевий анатоксини. Анатоксини адсорбовані на гідроксиді алюмінію. В якості консерванту використовується тіомерсал.
Активність вакцини на одну людську дозу складає як мінімум 30 міжнародних одиниць (МО) для дифтерійного анатоксину та принаймі 40 МО для правцевого анатоксину.
СКЛАД
Вакцина для профілактики Дифтерії, Правця та Кашлюку, адсорбована, з цільноклітинним кашлюковим компонентом
ОПИС
Вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, адсорбовану, отримують шляхом змішування очищеного дифтерійного анатоксину, очищеного правцевого анатоксину та вбитих бацил Bordetella pertussis. Антигени адсорбуються на алюмінію фосфаті, який використовують в якості ад’юванта. Тіомерсал присутній в якості консерванту. Вакцина має вигляд сірувато-білої суспензії і не містить протеїнів кінської сироватки, тому не викликає сенсибілізації до сироватки кінського походження. Вакцина відповідає вимогам ВООЗ, Європейської та Індійської фармакопеї при тестуванні за методами, викладеними в ВООЗ, TRS.980 (2014), Європейській та Індійській фармакопеї.
СКЛАД
Кожна окрема доза для людини по 0,5 мл містить:
Vaccinum Tuberculosis (BCG) Cryodessicatum
Порошок та розчиник для приготування суспензії для внутрішньошкірних ін`єкцій, 50 мкг/доза, по 1,0 мг (20 доз) порошку у скляній ампулі № 20 у комплекті з розчинником по 1 мл в іншій скляній ампулі, № 20 у окремих картонних коробках
ОПИС
Ліофілізована вакцина БЦЖ являє собою висушений препарат, що містить живі бактерії, отримані з аттенуйванного штаму Mycobacterium bovis Bacillus Calmette-Guérin (БЦЖ) й призначений для внутрішньошкірного застосування. Щеплення використовується для попередження захворюваності на туберкульоз. Вона містить L-глутамат натрію в якості стабілізатора.
Вакцина для профілактики дифтерії та правця, адсорбована, із зменшеним вмістом антигену, суспензія для ін’єкцій, по 10 доз (одна доза 0,5 мл) по 5 мл у флаконах № 24 у пачці з картону (АДП-М), Індія
ОПИС: Вакцину для профілактики дифтерії та правця, адсорбовану, із зменшеним вмістом антигену отримують шляхом змішування очищеного дифтерійного анатоксину та очищеного правцевого анатоксину. Антигени адсорбуються на алюмінію фосфаті, який використовують в якості ад'юванта. Тіомерсал присутній в якості консерванту. Вакцина відповідає вимогам ВООЗ та Британської фармакопеї.
СКЛАД: Кожна доза по 0,5 мл містить:
Розділ з книги «Безжальна Імунізація» д-ра Олександра Котока, присвячений історії виникнення профлактичних щеплень, зокрема щеплень проти натуральної віспи, та їхнього впливу на поширення цієї хвороби в світі.
Д-р О.Коток – випускник 1-го ММІ ім. І. М. Сєченова (1989 р.), доктор філософії (Ph. D.) Єврейського університету в Єрусалимі (2001 р.), член Європейської асоціації з історії медицини (з 1998 р.), лікар-гомеопат. Автор числених публікацій з історії гомеопатії та рецензій у журналах та збірках академічних робіт наукових спільнот Англії, Німеччини, Голландії, Індії, Росії та України.
Из книги д-ра А.Котока «Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей»
«...прививка от дифтерии не препятствует ни распространению инфекции, ни выработке коринебактериями токсина, как и не способствует повышению невосприимчивости к ним. Она призвана лишь сделать токсин, обусловливающий клинические проявления болезни, сравнительно безопасным для организма.»
Вопрос: Что это за болезнь?
Ответ: Дифтерия — заболевание, вызываемое токсином, так же, как при столбняке и коклюше. Его вырабатывают микроорганизмы, которые называются палочками Лефлера или дифтерийными коринебактериями. Заражение может происходить как от больных дифтерией, так и от здоровых носителей токсигенных штаммов коринебактерий. Путь передачи – воздушно-капельный, редко — контактный (через посуду, игрушки и другие предметы домашнего обихода). Восприимчивость к дифтерии сравнительно невысокая, она не превышает 30% (т.е. заражается, но и при этом не обязательно заболевает, примерно каждый третий). Формы дифтерии разнообразны, но чаще всего, когда мы говорим о дифтерии, мы имеем в виду дифтерию рта и глотки (85–95% всех случаев болезни).
Австралийка Джуди Вилиман, доктор философии (PhD), защитила диссертацию об ошибках в государственной программе вакцинации и фармацевтической промышленности, вызвавшую ажиотаж в медицинском мире.
Она представила свою диссертацию в конце 2015 года, сделав заключение, что австралийская политика иммунизации не явилась результатом независимой экспертизы, а была сформирована в результате давления со стороны фармацевтической индустрии на ВОЗ.
В своей диссертации Judy Wilyman доказывает, что международные организации, такие, как Всемирная Организация Здравоохранения (ВОЗ), ЮНИСЕФ и другие находятся в масштабном сговоре с фармацевтической промышленностью для продвижения прививок.
ПРІОРИКСтм – жива комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи, яка є ліофілізованим комбінованим препаратом атенуйованих штамів вірусів кору (Schwarz measles), епідемічного паротиту (RIT 4385, який є похідним від штаму Jeryl Lynn) і краснухи (Wistar RA 27/3), одержаних шляхом розмноження в культурі клітин курячих ембріонів (віруси епідемічного паротиту і кору) або в диплоїдних клітинах людини MRC-5 (вірус краснухи).
Склад
Кожна доза розчиненої вакцини об’ємом 0,5 мл містить:
діючі речовини:
Допоміжні речовини: амінокислоти, лактоза безводна, манітол, сорбітол.
Розчинник – вода для ін’єкцій.
Неоміцину сульфат присутній у вигляді залишку від виробничого процесу.
Из книги А.Котока «Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей»
Все мы в детстве болели корью, но родители не считали эту болезнь чем-то особенно серьёзным…. А сегодня корь разве что с чумой не сравнивают.
Совершенно верно. Как это часто бывает в мире прививочного бизнеса, ужасы кори стали известны населению лишь после появления прививки от неё. Сто лет назад для больных, ослабленных, недоедающих детей эта болезнь в самом деле могла стать смертельной. В развитых странах с 1915 г. по 1958 г., ещё до появления первых вакцин от кори, смертность от этой болезни снизилась на 95%1. По данным Центра контроля заболеваний, с 1920 г. по 1960 г. смертность от кори в США снизилась в 35,5 раз. Эти цифры в целом верны и для СССР2. Демонстрируемая сегодня статистика с тысячами умирающих от кори детей, призванная убедить в необходимости прививок, основана на данных из развивающихся, а не развитых стран. Однако для детей из этих стран в равной степени опасными являются почти все инфекционные болезни, в том числе и такие, о которых как о причине смерти мы и думать давно забыли (например, дизентерия), вне всякой связи с тем, существуют ли прививки против них.
Глава из книги д-ра А.Котока «Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей»
Без надлежащих профилактики и лечения, эта болезнь может стать даже смертельной, с этим никто не спорит. Однако столбняк так редок, а возможность заражения им так мало зависит от получаемых в детстве профилактических прививок, что остаётся в высшей степени сомнительным, оправдывает ли вероятность гипотетического заболевания реальный риск прививки. Хотя в большинстве стран принята практика, когда ребенок на первом году жизни должен трижды получить прививку от столбняка, группой риска по столбняку являются вовсе не дети, и уж тем более не младенцы. Сегодня столбняк встречается главным образом у наркоманов, использующих наркотики для внутривенного введения, у пострадавших от тяжёлых ожогов, у онкологических больных и у пожилых людей (например, в США и Европе люди старше 50 лет составляют 70% заболевших и 80% умерших). Столбняк представляет сегодня серьёзную проблему только в развивающихся странах, не способных обеспечить даже минимальную стерильность при перерезке пуповины и при обработке пупочной культи после родов, что приводит к столбняку новорождённых и смерти.
Борис Гринблат
Книга "ДИАГНОЗ – РАК: ЛЕЧИТЬСЯ ИЛИ ЖИТЬ?"
Альтернативный взгляд на онкологию
МедАльтернатива.инфо, 2014
В предлагаемой книге автор раскрывает причины несостоятельности методов традиционной онкологии и знакомит читателя с альтернативным взглядом на природу рака, причинами его возникновения, а также приводит натуральные методы лечения, которые на практике доказали свою эффективность.
Оглавление:
Розділ про поліомієліт та вакцини проти цієї хвороби з книги д-ра Олександра Котока "Безжальна імунізація".
У книзі, що вийшла у 2008 році, докладно висвітлюється історія самої хвороби та створення вакцин проти неї (ОПВ та ІПВ). Наводяться дані про спалахи поліємієліту, характеристики та дію щеплень, негативні наслідки від них для організму людини та поширення хвороби.
Для людей з медичною освітою та тих, хто бажає докладно розібратися із темою вакцинації проти поліомієліту.
Глава из книги д-ра А.Котока «Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей»
Да, и немало. Первые и наиболее опасные среди них ртуть и алюминий. Ртуть в виде органической соли (тимеросал, он же тиомерсал или мертиолят) включают в вакцины в качестве консерванта, для предотвращения загрязнения вакцин микроорганизмами. Алюминий в виде фосфата или гидроксида способствует увеличению количества вырабатывающихся в организме антител. Высокая токсичность этих веществ известна свыше 100 лет. Особенно большую тревогу вызывает их нейротоксичность — они способны поражать нервную систему.
Как проявляется токсичность ртути и алюминия?
В недавних исследованиях было показано, что «мертиолят (натрия этилртутитиосалицилат) проникает через гематоэнцефалический (кровь ― мозг) и плацентарный барьеры, что приводит к значительному содержанию ртути в тканях [плода], включая мозг»
Полиомиелит — преимущественно детская болезнь, которую вызывают вирусы из рода энтеровирусов. Паралитический вариант полиомиелита, при котором вирус поражает нервные клетки спинного мозга и о котором мы слышим чаще всего, — редкость.
В США все прививки от полиомиелита детям делают только убитой вакциной, а не ОПВ.
Болезни в цивилизованном мире фактически нет (отдельные завозные случаи), и прививка от нее — единственный серьезный шанс ею заразиться...
Інструкція для медичного застосування медичного імунобіологічного препарату ІМОВАКС ПОЛІО
Вакцина для профілактики поліомієліту інактивована рідка
Склад:
діючі речовини: Poliomyelitis, trivalent, inactivated, whole virus vaccine: type 1 (Mahoney), type 2 (MEF-1), type 3 (Saukett)
Одна імунізуюча доза вакцини (0,5 мл) містить:
допоміжні речовини:
Інструкція про застосування медичного імунобіологічного препарату OПBEPO/OPVERO
Вакцина для профілактики поліомієліту пероральна тривалентна жива рідка
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
міжнародна непатентована назва: Poliomyelitis vaccine oral trivalent live attenuated
основні властивості лікарської форми: стерильна, прозора суспензія від червоно-оранжевого до світло-рожевого кольору, що містить поліовіруси трьох типів, культивовані на перещеплювальній клітинній культурі Vero.
23.09.2015, Україна
За підтримки громадської організації "Ліга захисту громадянських прав" в Україні проходить акція по безкоштовному розповсюдженню брошюри д-ра Олександра Котока "Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей".
Акція розповсюджується на усіх вагітних жінок, батьків немовлят та дітей дошкільного віку.
Мета акції - дати можливість цільовій групі людей отримати повну інформацію про щеплення, для того щоб вони мали можливість зробити усвідомлений та поінформований вибір щодо щеплення своїх дітей.
В апреле 2014 года в Украине вышло в свет новое переработанное издание знаменитой книги д-ра Александра Котока на русском языке.
Безопасность и эффективность прививок вызывает в последние годы все больше сомнений, основания для которых часто остаются неизвестными интересующимся родителям. В этой книге дается краткая информация об инфекционных болезнях и существующих прививках против них, позволяющая увидеть не только рекламируемые официальной медициной плюсы, но и замалчиваемые ею минусы массовой вакцинации детей и взрослых.
Цель книги — помочь читателям сделать осознанный информированный выбор в отношении прививок, познакомив с существующими точками зрения на этот важный для здоровья вопрос.
Данное издание переработано и дополнено с учетом прививочного законодательства Украины.
Книга предназначена для широкого круга читателей.
Останні коментарі
3 роки 48 тижнів тому
4 роки 9 тижнів тому
4 роки 9 тижнів тому
5 років 1 тиждень тому
5 років 27 тижнів тому
5 років 40 тижнів тому
6 років 2 тижня тому
6 років 8 тижнів тому
6 років 12 тижнів тому
6 років 15 тижнів тому