Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Ср, 27 Ноя 2024, 05:46 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
  Начало Помощь Поиск Войти Регистрация  
  Просмотр сообщений
Страниц: [1] 2
1  Прививки / О прививках / Re: Звернення громадян України : Пт, 23 Окт 2009, 09:04
Парламент прийняв, розроблений Міністерством охорони здоров'я України, проект Закону України „Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки". Цей документ послідовно продовжує попередні Національні програми імунопрофілактики населення України на 1993 - 2000 рр. та на 2002 - 2006 рр.

Слід зазначити, що реалізація попередньої Програми на 2002-2006 роки дозволила знизити у 4 рази захворюваність на дифтерію, у 5 разів - на епідемічний паротит, у 10 разів - на краснуху.

Разом з тим, епідемічна ситуація щодо найпоширеніших небезпечних інфекцій, таких як вірусні гепатити, кір, краснуха, дифтерія, епідемічний паротит, кашлюк та гемофільна інфекція залишається напруженою як в Україні, так і загалом у світі. Тому, основною метою Програми імунопрофілактики на 2009-2015 роки є подальше зниження рівня захворюваності на інфекції, керовані засобами імунопрофілактики.

Як відомо, досягти такого зниження можливо лише за рахунок створення популяційного (колективного) імунітету, тобто, охоплення населення профілактичними щепленнями на рівні 95% відсотків популяції. Науково доведено, що за умови меншого охоплення циркуляція збудника серед населення не припиняється, спричиняючи виникнення спалахів, розвиток епідемій, збільшуючи смертність та інвалідність дітей.

Окремо слід звернути увагу на економічну складову цієї проблеми. Наприклад, тільки у 2008 році з числа 60 захворілих на дифтерію, 6 осіб померло. Економічні витрати на лікування цих хворих склали півмільйона гривень.

Загальний обсяг фінансування з державного бюджету на весь період дії Програми (протягом шести років) становить 2 млрд. 935 354 тис. гривень. Фінансування передбачається здійснювати в межах видатків, передбачених у державному бюджеті центральних органів виконавчої влади, відповідальних за виконання Програми імунопрофілактики, бюджетах Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва та Севастополя.

Завданнями та заходами Програми передбачено здійснення повного комплексу заходів з імунпрофілактики: державне цільове фінансування закупівлі вакцин та їх зберігання; закупівлю необхідного лабораторного обладнання; санітарно просвітницьку роботу; науковий супровід, який дасть можливість удосконалювати і розвивати інноваційні напрямки імунології та епідеміології в країні.

Заплановано подальше вдосконалення національного календаря щеплень у відповідність до існуючої епідемічної ситуації з урахуванням досвіду розвинених країн. Зокрема, як у США та всіх країнах Європейського союзу, пропонується продовжити вакцинацію проти гепатиту В та краснухи, що є важливим з точки зору профілактики вроджених вад розвитку. Крім того, передбачається застосування більш ефективних та безпечних імунобіологічних препаратів нового покоління, наприклад, безклітинної вакцини для профілактики кашлюка (АаКДС), для якої характерно значно менше число післявакцинальних реакцій та практично відсутні післявакцинальні ускладнення.

Передбачено введення сертифікату щеплень громадянина України. Відтак кожен громадянин отримає індивідуальний документ, який супроводжуватиме його від народження протягом всього життя і дозволить відстежувати своєчасність проведення щеплень, інформацію щодо того, яка конкретно вакцина застосовувалась, особливості післявакцинальних реакцій, протипоказання та можливі ускладнення.

Особливу увагу буде приділено підвищенню професійного рівня медичних працівників, що здійснюють заходи з імунопрофілактики та просвітницькій роботі з батьками.

Запропоновані заходи та календар профілактичних щеплень були розроблені провідними фахівцями та науковцями Міністерства охорони здоров'я спільно з Академією медичних наук України.

Таким чином, запропонована Програма імунопрофілактики дасть можливість надійно захистити населення, і в першу чергу дітей, від найбільш небезпечних інфекцій, які мають високий ризик смертності та виникнення тяжких ускладнень.

Довідково:

На сьогодні в Україні вакцинація здійснюється проти туберкульозу, дифтерії, поліомієліту, вірусного гепатиту В, кашлюку, правцю, гемофільної інфекції, кору, паротиту, краснухи.

Прес-служба МОЗ України

http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13831
 
2  Прививки / О прививках / Может из нас : Пт, 18 Сен 2009, 07:10

Может из нас получится новая политическая сила?! Была же партия Зеленых Улыбка


Вячеслав К. никогда об этом не задумывался?

3  Прививки / О прививках / Наверно не в тему : Пт, 18 Сен 2009, 07:05

http://network.org.ua/joomla/index.php?option=com_content&task=view&id=963&Itemid=613


в ответ


http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13618


Как надоел этот беспредел! Не верю ни слову!


 

4  Прививки / О прививках / http://www.moz.gov.ua/ua/main : Ср, 16 Сен 2009, 09:28

http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13595


http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13587


А на МОЗ наш протест был отправлен?

5  Прививки / О прививках / Маленькая победа : Пт, 11 Сен 2009, 20:55

Самое главное, что там сказали про обращение граждан Украины, а еще и показали полностью сайт MTMVUA.COM!

6  Прививки / О прививках / ответные действия : Чт, 10 Сен 2009, 09:19

Можно возмущатся и критиковать их сколько угодно, но от нас нужны ответные действия!


Подскажите, куда были отправлены уже письма, хотя бы с электр. подписями?


Где то уже было, уточните,  при сборе подписей надо ли указывать адрес подписавшегося?

7  Прививки / О прививках /     ЗВЕРНЕННЯ уч : Чт, 10 Сен 2009, 07:27

 

 


ЗВЕРНЕННЯ


учасників наради ректорів вищих медичних
навчальних закладів України



 


Учасники наради керівники державних та недержавних вищих медичних навчальних закладів України висловлюють глибоку стурбованість антивакцинальною кампанією, розгорнутою у засобах масової інформації. Вважаємо, що ця ситуація призвела і призводить до масових відмов батьків від щеплення дітей і зриву Календаря профілактичних щеплень.


Під загрозу поставлено життя і здоров’я майбутніх поколінь нашої держави, адже зниження рівня охоплення населення профілактичними щепленнями викличе у найближчий час епідемічні спалахи небезпечних інфекцій.


Альтернативи вакцинації у якості попередження інфекційних хвороб немає! Як доводить міжнародний досвід користь від імунопрофілактики набагато перевершує інші ризики. Саме завдяки вакцинації на нашій планеті були переможені епідемії чуми, поліомієліту, дифтерії та інших небезпечних інфекцій.


Ми закликаємо засоби масової інформації публікувати лише перевірені дані, не збурювати суспільство та не сприяти розгортуванню в країні антивакцинальної кампанії.


Ми просимо і закликаємо батьків не відмовлятись від щеплень і не наражати своїх дітей та родини на ризик важких інфекцій, що несуть непоправну шкоду здоров’ю.


Ми закликаємо усіх медичних працівників, викладачів та науковців, громадські організації, що опікуються здоров’ям нації, проводити у засобах масової інформації та серед населення постійну просвітницьку роботу щодо необхідності проведення імунопрофілактики, як єдиного засобу попередження інфекційних хвороб.



 


Звернення підписали:


Герой України, голова Ради ректорів вищих медичних навчальних закладів, ректор Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, член-кореспондент Академії медичних наук України, Президент Міжнародної Академії інтегративної антропології, академік Академії наук вищої освіти, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор



http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13562

8  Прививки / О прививках / а что дальше? : Ср, 02 Сен 2009, 12:46


Після відповідного затвердження на засіданні Кабінету Міністрів України Міністерство охорони здоров’я подало на розгляд парламенту законопроект “Основні засади діяльності у сфері охорони здоров’я”.



Коментуючи цю подію Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич зазначив, що документ можна назвати своєрідною конституцією в галузі охорони здоров’я. Адже він передбачає визначення компетенції у сфері охорони здоров’я різних рівнів державної влади та органів місцевого самоврядування, оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я, визначає пріоритети первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та її співвідношення з вторинною і третинною медичною допомогою, права і обов’язків окремих груп населення, медичних та фармацевтичних працівників. В законопроекті наведені визначення нових понять: “медична допомога”, “медична послуга”, “протокол медичної допомоги”, “медичне страхування” та ін.



Таким чином даний законопроект визначає правові, економічні, організаційні та соціальні основи охорони здоров’я в Україні.



Слід зазначити, що законопроект погоджено без зауважень з Міністерством освіти і науки України, Міністерством праці і соціальної політики України, Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерством внутрішніх справ України, Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.



Зауваження Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України, Міністерства оборони України, Профспілки медичних працівників враховані в цілому. Міністерством юстиції України надано позитивний висновок правової експертизи. Крім того, законопроект опрацьовано з Радою Міністрів АР Крим, обласними, міст Києва і Севастополя державними адміністраціями.



Реалізація законодавчого акта “Основні засади діяльності у сфері охорони здоров’я” розширить та доповнить базу правового регулювання в сфері охорони здоров’я, сприятиме поліпшенню медико-санітарної допомоги населенню України, дозволить впровадити механізми забезпечення конституційного права громадян на отримання безоплатної медичної допомоги в державних і комунальних закладах охорони здоров’я; створить умови для забезпечення багатоканального фінансування закладів охорони здоров’я, подальшого розвитку приватної медичної практики.




Прес-служба МОЗ України



http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13500



9  Прививки / О прививках / Після : Ср, 02 Сен 2009, 12:24
Після відповідного затвердження на засіданні Кабінету Міністрів України Міністерство охорони здоров’я подало на розгляд парламенту законопроект “Основні засади діяльності у сфері охорони здоров’я”.

Коментуючи цю подію Міністр охорони здоров’я України Василь Князевич зазначив, що документ можна назвати своєрідною конституцією в галузі охорони здоров’я. Адже він передбачає визначення компетенції у сфері охорони здоров’я різних рівнів державної влади та органів місцевого самоврядування, оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я, визначає пріоритети первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та її співвідношення з вторинною і третинною медичною допомогою, права і обов’язків окремих груп населення, медичних та фармацевтичних працівників. В законопроекті наведені визначення нових понять: “медична допомога”, “медична послуга”, “протокол медичної допомоги”, “медичне страхування” та ін.

Таким чином даний законопроект визначає правові, економічні, організаційні та соціальні основи охорони здоров’я в Україні.

Слід зазначити, що законопроект погоджено без зауважень з Міністерством освіти і науки України, Міністерством праці і соціальної політики України, Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерством внутрішніх справ України, Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Зауваження Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України, Міністерства оборони України, Профспілки медичних працівників враховані в цілому. Міністерством юстиції України надано позитивний висновок правової експертизи. Крім того, законопроект опрацьовано з Радою Міністрів АР Крим, обласними, міст Києва і Севастополя державними адміністраціями.

Реалізація законодавчого акта “Основні засади діяльності у сфері охорони здоров’я” розширить та доповнить базу правового регулювання в сфері охорони здоров’я, сприятиме поліпшенню медико-санітарної допомоги населенню України, дозволить впровадити механізми забезпечення конституційного права громадян на отримання безоплатної медичної допомоги в державних і комунальних закладах охорони здоров’я; створить умови для забезпечення багатоканального фінансування закладів охорони здоров’я, подальшого розвитку приватної медичної практики.

Прес-служба МОЗ України
 
http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13500
10  Прививки / О прививках / Это правильно, : Чт, 20 Авг 2009, 11:58


Это правильно, allazam прав. Надо стучать во все двери и где то нас услышат. Но надо действовань, что бы это не осталось только словами.



составить письмо от имени ЛЗГП, пусть ЛЗГП выступает инициатором. Кто это сделает?


11  Прививки / О прививках / http://www.moz.gov.ua/ua/main : Чт, 20 Авг 2009, 07:07


http://www.moz.gov.ua/ua/main/press/?docID=13361



Будем раздавать листовки, писать мелом на асфальте и молчать в платочек.......


12  Прививки / О прививках /  То есть МОЗ : Ср, 19 Авг 2009, 15:01


 То есть МОЗ даст заключение, что смерти не от прививки и это так и останется неприятным стечением обстоятельств!



А если договорится с политической партией или еще лучше с кандидатом в призиденты о финансировании такой акции, хотя бы попробовать (кому то будет на руку, и нам не плохо)


13  Прививки / О прививках / Им самим не страшно? : Ср, 19 Авг 2009, 11:25


Есть знакомая медсестра, рассказывала, что в садиках сами медсестры уже боятся делть прививки (говорят - мы сами не знаем, что колем) и многие ищют другую работу.



Написала на сайт МОЗ moz@moz.gov.ua все, что я об этом думаю. Пишите и ВЫ! Пусть читают, что население возмущено до предела!


14  Прививки / О прививках / Сколько детских жизней еще надо!!!!!! : Вт, 18 Авг 2009, 21:26


Сегодня, 18 августа 2009, в новостях телеканала Интер был показан репортаж. В Донецкой области умер 4-х месячный ребенок. Накануне ребенку была сделана прививка. Серия вакцин изъята, по всей области запрещено делать прививки этой вакциной, подана жалоба в прокуратуру, зам.прокурора не отрицает причастности прививки к смерти ребенка, ведется расследование.



5 августа 2009, в городе Энергодар (Запорожская область) умер 3-месячный ребенок. . Накануне ребенку была сделана прививка. Причина смерти СВДС, комиссия никаких химических и аллергических реакций не выявила (или не хотела выявить?!). Смерть с прививкой не связана. Сейчас все тип-топ, прививки продолжают делать.



ЛИГА ЗАЩИТЫ ГРАЖДАНСКИХ ПРАВ!!!!!



Неужели нельзя хоть что-нибудь сделать? Больно за наших детей!


Мы в разных городах, что мы можем сделать, организуйте нас?!!!!!!!!!!


 Наверное в этом и проблема, каждый сам пытается что то делать, но мы готовы что то делать (обращение в конституционный суд, к омбусману Украины, суды и хоть какая-то борьба), нас надо просто правильно организовать!



Но все это борьба уже со следствием нашего бессилия, что то надо менять в законодательстве Украины или где…….?


15  Прививки / Общие вопросы / Закон Украины Про защиту населения от инфекционных болезней : Пт, 14 Авг 2009, 13:19

Документ 1645-14, остання редакцiя вiд 11.06.2009 на пiдставi 1254-17, чинний


У меня такой вопрос.


Этот документ не зарегистрирован в мин.юсте Украины? Чем он отличается от зарегистрированных законов? Имеет ли этот закон юридическую силу?


Задайте вопрос своему юристу! хотелось бы услышать мнения, особенно мнение создателей Лиги!
Страниц: [1] 2
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!