Дифтерия

DIFTET - адсорбована вакцина АДП для дітей

Diftet

ОПИС
Вакцина містить очищені дифтерійний та правцевий анатоксини. Анатоксини адсорбовані на гідроксиді алюмінію. В якості консерванту використовується тіомерсал.
Активність вакцини на одну людську дозу складає як мінімум 30 міжнародних одиниць (МО) для дифтерійного анатоксину та принаймі 40 МО для правцевого анатоксину.

СКЛАД

  • Об'єм — 0,5 мл
  • Дифтерійний анатосин — 30 Lf/мл (не менше 60 IU/мл)
  • Правцевий анатоксин — 20 Lf/мл (не менше 80 IU/мл)
  • Гідроксід алюмінію (Al+++) — не більше ніж 2,5 мг/мл
  • Тіомерсал — не більше ніж 0,1 мг/мл

Вакцина для профілактики Дифтерії, Правця та Кашлюку, адсорбована (АКДП, Індія)

АКДП індіяВакцина для профілактики Дифтерії, Правця та Кашлюку, адсорбована, з цільноклітинним кашлюковим компонентом

ОПИС
Вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, адсорбовану, отримують шляхом змішування очищеного дифтерійного анатоксину, очищеного правцевого анатоксину та вбитих бацил Bordetella pertussis. Антигени адсорбуються на алюмінію фосфаті, який використовують в якості ад’юванта. Тіомерсал присутній в якості консерванту. Вакцина має вигляд сірувато-білої суспензії і не містить протеїнів кінської сироватки, тому не викликає сенсибілізації до сироватки кінського походження. Вакцина відповідає вимогам ВООЗ, Європейської та Індійської фармакопеї при тестуванні за методами, викладеними в ВООЗ, TRS.980 (2014), Європейській та Індійській фармакопеї.

СКЛАД
Кожна окрема доза для людини по 0,5 мл містить:

  • Дифтерійний анатоксин - ≤ 25 флокулюючих одиниць (≥ 30 МО)
  • Правцевий анатоксин - ≥ 5 флокулюючих одиниць (≥ 40 МО)
  • Bordetella pertussis (збудник кашлюку)  - ≤ 16 одиниць каламутності (≥ 4 МО)
  • Адсорбовані на алюмінію фосфаті, Аl+++ ≤ 1,25 мг
  • Консервант: тіомерсал (Thiomersal) - 0,005 %

Вакцина для профілактики Дифтерії та Правця, адсорбована (АДП-М)

Вакцина АДП-М АДС-М ІндіяВакцина для профілактики дифтерії та правця, адсорбована, із зменшеним вмістом антигену, суспензія для ін’єкцій, по 10 доз (одна доза 0,5 мл) по 5 мл у флаконах № 24 у пачці з картону (АДП-М), Індія

ОПИС: Вакцину для профілактики дифтерії та правця, адсорбовану, із зменшеним вмістом антигену отримують шляхом змішування очищеного дифтерійного анатоксину та очищеного правцевого анатоксину. Антигени адсорбуються на алюмінію фосфаті, який використовують в якості ад'юванта. Тіомерсал присутній в якості консерванту. Вакцина відповідає вимогам ВООЗ та Британської фармакопеї.

СКЛАД: Кожна доза по 0,5 мл містить:

  • Дифтерійний анатоксин — 2 флокуючі одиниці (>= 2 МО)
  • Правцевий анатоксин — 8,8 флокуючих одиниць (>= 20 МО)
  • Адсорбована на алюмінію фосфаті (AlPO4) — >= 1,5 мг
  • Консервант: Тіомерсал BP — 0,01%

Дифтерия - Вопросы и Ответы

Корь - вопросы и ответы, А. Коток

Из книги д-ра А.Котока «Прививки в вопросах и ответах для думающих родителей»

«...прививка от дифтерии не препятствует ни распространению инфекции, ни выработке коринебактериями токсина, как и не способствует повышению невосприимчивости к ним. Она призвана лишь сделать токсин, обусловливающий клинические проявления болезни, сравнительно безопасным для организма.»

Вопрос: Что это за болезнь?

Ответ: Дифтерия — заболевание, вызываемое токсином, так же, как при столбняке и коклюше. Его вырабатывают микроорганизмы, которые называются палочками Лефлера или дифтерийными коринебактериями. Заражение может происходить как от больных дифтерией, так и от здоровых носителей токсигенных штаммов коринебактерий. Путь передачи – воздушно-капельный, редко — контактный (через посуду, игрушки и другие предметы домашнего обихода). Восприимчивость к дифтерии сравнительно невысокая, она не превышает 30% (т.е. заражается, но и при этом не обязательно заболевает, примерно каждый третий). Формы дифтерии разнообразны, но чаще всего, когда мы говорим о дифтерии, мы имеем в виду дифтерию рта и глотки (85–95% всех случаев болезни).

Осложнения от прививки АКДС (против коклюша, дифтерии и столбняка)

АКДС

Здесь собраны реальные случаи поствакцинальных реакций и осложнений у детей после получения прививки АКДС.

Родители, делайте выводы и взвешивайте все за и против прежде, чем вести своего ребёнка на эту прививку!

1. В 1г.11м. сделали АКДС .....теперь сын на инвалидности, в 18 лет будут давать группу. Описать всю историю болезни невозможно, диазноз-послепрививочный инцефалит, осложнение-эпилепсия (что такое эпилепсия дла интелектуального развития все знают). Всю жизнь на лекарствах. Мы все тупо идём на прививки, но никто не знает как организм отреагирует на прививку, а осложнение может дать любая прививка.В больницах много таких детишек лежит и все мамочки думают только об одном: если бы я не сделала прививку...., только поздно. Уважаемые родители, не повторяйте наши ошибки.

Ленты новостей