Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Ср, 27 Ноя 2024, 04:16 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Відсутність щеплень у дітей віком до 3 років - Санэпидслужба  (Прочитано 8312 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
khvorovsky
Новичок
*

Рейтинг: 2
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« : Пн, 26 Сен 2011, 12:26 »

   За даними прес-служби МОЗ України:

Відсутність щеплень у дітей віком до 3 років не привід до їх незарахування у дошкільні навчальні заклади
Новини
Оголошення та анонси
Прес-центр


01.09.2011
На сьогодні батьки, чиї діти віком до 3 років вступають до дошкільних навчальних закладів, зіштовхуються з проблемою не зарахування своїх дітей до дитячих садків у зв'язку з відсутністю в них профілактичних щеплень за віком. Це пов'язано з тим, що діти, які йдуть сьогодні в дошкільні навчальні заклади це діти, чиї батьки потрапили під вплив широкомасштабної антивакцинальної кампанії 2008 року і з особистих міркувань відмовилися на той час від проведення профілактичних щеплень.
Відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому перебуває дитина за медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється. У разі, якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушеннями установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.
У разі відсутності даної медичної довідки для дітей, яким не проведені профілактичні щеплення за віком (йдеться про дітей віком до 3 років, які повинні вступити до дитячих садків) у закладі охорони здоров'я, де спостерігається дитина, повинна бути створена імунологічно-щеплювальна комісія, яка визначає графік проведення недостатніх щеплень кожній конкретній дитині. Батькам пропонується за певний час все-таки здійснити профілактичні щеплення уже с порушенням календаря щеплень за віком, проте реалізувати право дитини бути здоровою.
Рішення щодо прийняття дитини без певного набору щеплень до навчального закладу приймається в кожному окремому випадку керівником освітнього закладу. Батьки попереджаються про те, що при підвищеній епідемічній ситуації дитина без певних щеплень стає загрозою як сама для себе, так і для оточуючих дітей, а тому їм пропонується на період підвищення епідситуації забрати таку дитину з навчального закладу.
Прес-служба МОЗ України

П.С. скорректируйте место если необходимо
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пн, 26 Сен 2011, 14:07 »

Почему "не дозволяется"? Еще как дозволяется!
Более того, посещение детсадов и школ это Конституционная обязанность наших детей, назависимо от того, есть ли у них прививки.
Сэс, МОЗ изо всех сил пытается игнорировать ОСНОВНОЙ Закон страны.
Не новость. Но пробиваемся.
И нас с каждым годом все больше.    
Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Mike
Создание ВОО
****

Киев

Рейтинг: 143
Сообщений: 1943


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пн, 26 Сен 2011, 15:44 »

Сильно боян: fenix уже приводил эту новость.
Записан
slava_h
Постоялец
***

Черкассы

Рейтинг: 1
Сообщений: 106


Я и мой сын Дамир


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Ср, 05 Окт 2011, 15:44 »

Почему "не дозволяется"? Еще как дозволяется!
Более того, посещение детсадов и школ это Конституционная обязанность наших детей, назависимо от того, есть ли у них прививки.
Сэс, МОЗ изо всех сил пытается игнорировать ОСНОВНОЙ Закон страны.
Не новость. Но пробиваемся.
И нас с каждым годом все больше.    
Ну поделитесь опытом как пробиться. Есть форма 026 от пол-ки что ребёнок не имеет противопоказаний о посещении дет сада. Заведующая не принимает и написала нам письменный отказ, который основан на законе об обязательной вакцинации. Привожу пример моего заявления в дет сад:
Завідувачу
дошкільного навчального закладу
        (ясла-садок) комбінованого
                        типу№89 «Віночок»

ЗАЯВЛЕНИЕ

Мы, ....... Вячеслав ....... , ..... Юлия ......, родители ребенка ........ Дамира Вячеславовича (2009г.р.), просим разрешить нашему ребенку посещать детский садик № 89 «Віночок» без наличия необходимых по возрасту прививок, т.к. от проведения обязательных профилактических прививок мы отказались, основываясь на законе Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 29, ст. 228) (Із змінами, внесеними згідно із Законом N 913-IV (913-15) від 05.06.2003), Стаття 12. (Профілактичні щеплення).
ОСНОВАНИЯ:
1. Положения статьи 53 Конституции Украины:
«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної освіти, різних форм навчання...»
2. Рішення Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N 5-рп/2004)
«1). доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
2). Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».
3. Положения статьи 8 Конституции Украины:
«Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»
4. Положения статьи 64 Конституции Украины:
Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень..»
5. Положения статьи 68 Конституции Украины:
Кожен зобов’язаний неухильно додержуватисяКонституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

В случае отказа  в нашей просьбе просим отправить  нам аргументированный письменный ответ в максимально краткие сроки по адресу: г. Черкассы......

Может быть мы что-то упустили? Кто может подсказать?
Записан

Хитрость родителя в том, чтобы найти пути, как заставить ребёнка захотеть учиться, а не заставить его (Р.Киосаки)
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!