Холера і мегатуалетhttp://tyzhden.ua/World/27619Выдержки:
ВОЗ дає добро на фінансування розробки вакцини. Організація хоче провести більше клінічних досліджень ефективності миття рук і встановити більше кранів з водою біля громадських вбиралень. Холеру може зупинити просте миття рук навіть без мила. Менш зрозуміло, як перетворити миття рук на норму. Кампанії на кшталт WashUnited(Помиємо разом), в якій миття рук популяризують футболісти, таки діють. А ще не завадило б зменшити ціну воду для найбіднішого населення. Деякі вчені думають і про більш вишукані способи завчасного попередження холери.
Крім того, ВОЗ відзначає, що 2,6млрд. людей у всьому світі не мають доступу до не переповнених громадських туалетів за помірну ціну і з краном поблизу, де можна помити руки.
1млрд. людей випорожнюються просто на вулиці, як коти, закопуючи екскременти в піску або грязюці поблизу села. Такі місця приваблюють мух і спричиняють поширення різних захворювань, зокрема, очних інфекцій. Рішення проблеми криється в поліпшенні санітарних умов всюди, а це означає, що доведеться знову винаходити туалет. Франк Рійсберман є директором фонду Білла і Мелінди Ґейтс з очищення води та гігієни. Протягом наступних п’яти років Ґейтс планує витратити $ 266млн. на «туалетну» ініціативу.
Вбиральні, за словами Рійсбермана, врятували більше життів, ніж будь-який інший засіб охорони здоров’я. Тільки це не варіант для вкрай убогих районів, де єдина форма зливу в туалеті – дощ.