Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Вт, 26 Ноя 2024, 07:00 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 12 13 [14] 15
  Печать  
Автор Тема: Календар щеплень скасований!?!  (Прочитано 195872 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #195 : Вт, 07 Июн 2011, 22:05 »

папа! это вы о ком и о чем?
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #196 : Вт, 07 Июн 2011, 22:46 »

О властех наших Злой Злой Злой!!!!!!!!!.Сегодня получил отписку из отд.обр.Идиоты >:(Повбивав би Злой!!!!Господи я понимаю что оне люди служивие.Но держать таких дубов на работе!!!????Все! >:(Кроме мата- слов нет. Злой
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #197 : Чт, 09 Июн 2011, 05:19 »

Вот что я с утра нашел-без коментариев.Но думаю что на етого дядю можно подавать в суд.

1.06.2011 07:00 Виктория Герасимчук  
Вакцинальний дисонанс версия для печати
  
В Україні – новий календар щеплень. Але вакцинувати дітей все одно нічим.

На минулому тижні Міністерство охорони здоров’я затвердило новий календар профілактичних щеплень. Втім, щепити українців все одно нічим: поліклініки не отримують вакцини, оскільки досі не проведені держзакупівлі. Про те, що змінить новий календар щеплень, і як працюють лікарі в таких умовах, LB.ua розпитував у головного позаштатного дитячого імунолога Києва, практикуючого лікаря Федора Лапія.

Федір Іванович, розкажіть, будь ласка, чим новий календар щеплень відрізняється від попереднього.

Головне досягнення – за новим календарем щеплень діти будуть вакцинуватися проти коклюшу тільки сучасною безпечною ацелюлярною (безклітинною) вакциною. Її реактогенність набагато нижча, ніж у тієї цільноклітинної вакцини, що десятиліттями використовувалися в Радянському Союзі. Також внесені уточнення щодо вакцинації дітей з порушенням календаря щеплень – як ви знаєте, зараз дуже багато батьків скаржаться на дефіцит вакцин. Вони шукають вакцини, звертаються до лікарів, питають, що відбувається, чому немає вакцин, де їх знайти.

То що відбувається, чому немає вакцин?

В поліклініках ситуація дійсно напружена з наявністю вакцин. Незважаючи на те, що деякі батьки відмовляються від щеплень, вакцин все одно не вистачає.

В різних населених пунктах і навіть в різних поліклініках по-різному вирішують цю проблему. Уже кілька років батькам пропонують альтернативу - можливість вакцинуватися за власні кошти – або в приватних клініках, або в державних. В другому випадку лікар державної поліклініки надає інформацію про вакцину, але поліклініка вакцинами не торгує і взагалі ніяких грошей за це не бере. Гроші через банк перераховуються дистриб’ютору вакцини. Це в 1,5-2 рази дешевше, ніж зробити щеплення в приватній клініці.

 А що робити, коли дитині треба йти в школу або дитсадок, а вакцин для календарних щеплень немає? Дитячі заклади ж не мають права брати на навчання дітей без всіх потрібних щеплень.

[
size=10pt]Якщо вакцини немає, в дитини не закінчений графік щеплень, але вона здорова і епідеміологічна ситуація благополучна, то лікар має право видати довідку з таким формулюванням: «Дитина може відвідувати дитячий колектив одночасно з проведенням їй щеплень»[/size]. З ним дитина оформлюється до дитячого садка або школи. Але я, як лікар, маю зауважити, що хоча таке твердження і використовується, воно не гарантує захисту дитині від інфекцій, проти яких проводяться щеплення.

Цікаво, а батьки, які є противниками вакцинації, зможуть скористатися моментом і віддати свою дитину в садок без щеплень? Їм стільки сил доводилося витрачати на це в попередні роки…

Ні, вони такого формулювання не отримають
. Дійсно, деякі батьки вважають, що вакцина спричинить шкоду їх дитині, і відмовляються виконувати свій громадянський і батьківський обов’язок – вакцинувати дитину. Батьківський – оскільки вони не забезпечують дитині захист від дифтерії, від правця та інших хвороб, наражаючи її на ризик. Громадянський – тому що цим вони порушують законодавство і чинять за принципом: я роблю, як хочу, а інші мене не цікавлять. І в цьому випадку вступає в силу стаття закону про Захист населення від інфекційних захворювань, в якій сказано, що якщо дитина, котра не має протипоказів до вакцинації, без щеплень не може відвідувати дитячий колектив. Якщо громадянське суспільство вирішить, що вакцинація не потрібна, то Верховна Рада має прийняти закон, який дозволить відвідування дитячих закладів без щеплень. Поки що вакцинація є обов’язковою.
Питання до вас як до практикуючого лікаря, що, наскільки мені відомо
, вакцинує власних дітей. Серед наших читачів багато людей, які є противниками вакцинації або ставляться до неї з недовірою. Тож питання: що потрібно робити батькам, щоб імунізація точно не зашкодила їх дитині?

В першу чергу знайти грамотного лікаря, якому ви довіряєте. Якщо лікар не може пояснити, в якому випадку вакцинація буде безпечною, я б до такого лікаря мабуть не пішов. Якщо лікар говорить, що вакцинація потрібна для того, щоб піти в садочок – навряд чи він є достатньо компетентним. Тому що вакцини придумувалися не для того, щоб дотриматися формальності при відвідуванні дитячого колективу, а для того, щоб діти не хворіли і не помирали від тих інфекцій, проти яких є вакцини.

Потрібно констатувати: сучасні вакцини є високобезпечними. Навіть якщо ввести вакцину дитині з пневмонією, наприклад, вона їй не зашкодить.

Але питання - яку вакцину вибрати? Є вакцини більш сучасні і менш сучасні. Вони відрізняються реактогенністю. Тобто на більш реактогенну вакцину частіше може виникнути реакція – підвищення температури, наприклад. До таких вакцин належить серед інших стара вакцина проти коклюшу. Для дитини з неврологічними проблемами вона небажана – краще вакцинувати сучасною протикоклюшною ацелюлярною вакцинною. Тоді імовірність виникнення температурних реакцій буде менше 5%.

Крім того, різні виробники використовують різні середовища для вирощування вакцинальних вірусів. Наприклад, деякі виробники вакцини від кору використовуючи курячий ембріон. Якщо людина має сильну алергію до яєчного білка, їй, зрозуміло, буде небезпечно щепитися такою вакциною – це може викликати набряк Квінке або анафілактичний шок. Для людей з тяжкими імунодефіцитами небезпечною може бути вакцинація живими вакцинами, тобто такими, які містять живі ослаблені мікроорганізми.

  Хіба шкільна медсестра, яка проводить вакцинацію, знає, як вирощували вірус для вакцини?

Це повинен знати лікар, що консультує дитину перед вакцинацією та дає дозвіл її проведення. Крім того, майже рік тому ввели спеціальні форми для батьків, які вони мають заповнювати і підписувати перед вакцинацією їх дітей. В цих формах вказано, проти чого буде проводитися вакцинація, і яким саме препаратом.

І наостанок - наскільки нестача вакцин є небезпечною для епідеміологічної ситуації в країні? В нас почнуться всі епідемії одразу?

Як свідчить досвід розвинутих країн – Швеції, Японії, Великобританії, вже «забута» хвороба повертається, коли рівень охоплення вакцинацією знижується до 30%.

В Україні через дефіцит вакцин можна очікувати зростання захворюваності на дифтерію - ситуація і зараз досить напружена, трапляються випадки, збудник циркулює. Колеги розповідають, що в їхній практиці почали траплятися випадки генералізованого правця серед нещеплених дітей – а при ньому смертність 50%. Не так давно правець реєструвався лише серед людей пенсійного віку, які займаються городами і не охоплені вакцинацією, а не серед дітей. Це вже може бути результатом відмову від вакцинації. Також мої колеги почали відмічати зростання кількості захворювань, подібних до кору і до краснухи. Крім того, як відомо, в Україні епідемія туберкульозу. Вакцинація на 85% попереджає тяжкі форми туберкульозу серед дітей раннього віку. Якщо буде дефіцит вакцин – тяжкі форми захворювання будуть виникати частіше.
« Последнее редактирование: Чт, 09 Июн 2011, 05:33 от папа » Записан
fenix
Старожил
****

Рейтинг: 29
Сообщений: 408


Просмотр профиля
« Ответ #198 : Чт, 09 Июн 2011, 06:59 »

Вот что я с утра нашел-без коментариев.Но думаю что на етого дядю можно подавать в суд.
1.06.2011 07:00 Виктория Герасимчук  
Вакцинальний дисонанс версия для печати
Про цю статтю ми говорили в цій темі рівно 2 сторінки назад Подмигивающий
http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,849.165.html
Цитировать
Якщо громадянське суспільство вирішить, що вакцинація не потрібна, то Верховна Рада має прийняти закон, який дозволить відвідування дитячих закладів без щеплень. Поки що вакцинація є обов’язковою.
Ото загнув федір про "громадянське суспільство"... Якщо закон пише кілька зацікавлених людей, і групка кнопкодавів, іменуючих себе депутатами, його приймають навіть не читаючи, притому всі ці кнопкодави пройшли у ВР за закритими списками - то яке це нафіг "рішення громадянського суспільства"?? Злой
« Последнее редактирование: Чт, 09 Июн 2011, 07:09 от fenix » Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #199 : Чт, 09 Июн 2011, 16:05 »

Говорить то говорили и толку.На этом примере можно состряпать даже очень неплохое дельце.Поэтому я и решил напомнить.Дискуссию по поводу, что должно быть написно в справке можно решить, направив запрос в прокуратуру с вопросом;кто прав?МО или МОЗ так как государство вроде как одно а у каждого ведомства СВОЙ взгляд на одну и ту же проблему.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #200 : Чт, 09 Июн 2011, 16:27 »

Причем тут прокуратура? Мнение прокуратуры во главе с новым генпрокурорам нам известно,а следовательно и на местах тоже! если у кого хватит длины рук то можно вам сюда- Документ 183/98-вр, редакцiя вiд 05.03.1998, чинний               
  Про Раду національної безпеки  і оборони України
 Стаття 14. Робочі та консультативні органи Ради національної
                безпеки і оборони України

     Для опрацювання    і    комплексного    вирішення     проблем
міжгалузевого   характеру,
забезпечення  науково-аналітичного  та
прогнозного супроводження діяльності Ради національної  безпеки  і
оборони  України  за  її  рішенням  в рамках коштів,  передбачених
Державним  бюджетом   України,   можуть   утворюватися   тимчасові
міжвідомчі комісії, робочі та консультативні органи.


Записан
сашка
Новичок
*

киев

Рейтинг: -8
Сообщений: 22



Просмотр профиля
« Ответ #201 : Чт, 09 Июн 2011, 17:38 »


В Україні – новий календар щеплень.

привет, это сново я. Я не знаю видели ли вы этот новый календарь прививок. Я его сюда всуну. Он ни чем не лучше, он разработан для детей с хорошей имунной системой. А у нас все детки слабые. Что с этого получится я не знаю. Но может он вам чем-то поможет.
Наказ МОЗ України від 19.05.2011 № 296
[ 2011-05-25 13:49 ]
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
№ 296 19.05.2011 р.
Про внесення змін до наказу МОЗ України
від 03.02.2006 № 48

Відповідно до статті 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та статей 1, 12 та 13 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 — 2015 роки», з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,

НАКАЗУЮ

1. Затвердити Календар профілактичних щеплень в Україні, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Календар профілактичних щеплень в Україні, затверджений наказом МОЗ України від 03.02.2006 № 48, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 02.06.2006 за № 665/12539.

3. Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Головному державному санітарному лікарю Автономної Республіки Крим, головним державним санітарним лікарям областей, міст Києва та Севастополя, на залізничному, повітряному та водному транспорті забезпечити неухильне проведення на підпорядкованих адміністративних територіях профілактичних щеплень згідно з затвердженим пунктом 1 цього наказу Календарем профілактичних щеплень в Україні та належний їх облік у закладах та установах охорони здоров’я.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Аніщенка О. В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
В.о. Міністра    О.В. Аніщенко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
19.05.2011 р. № 296
КАЛЕНДАР ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ В УКРАЇНІ

І. Загальні положення

1. До цього Календаря включаються обов’язкові профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на дифтерію, кашлюк, кір, поліомієліт, правець, туберкульоз.

Інші обов’язкові щеплення встановлюються для груп населення: за віком; щеплення дітей з порушенням цього Календаря; щеплення ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей; за станом здоров’я; проти вірусного гепатиту В дітей із злоякісними новоутвореннями, дітей, що перебувають на гемодіалізі та отримують багаторазові довготривалі переливання донорської крові або її препаратів; щеплення на ендемічних і ензоотичних територіях та за епідемічними показами.

2. Обов’язковим профілактичним щепленням для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань підлягають окремі категорії працівників у зв’язку з особливостями виробництва або виконуваної ними роботи.

3. У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об’єктах можуть проводитися обов’язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби.

4. З метою специфічної профілактики інфекційних хвороб особи, які бажають зробити щеплення, щодо яких є медичні імунобіологічні препарати, зареєстровані в Україні, можуть зробити щеплення за направленням лікаря.

ІІ. Порядок проведення щеплень

1. Щеплення за віком
      
1 Щепленню підлягають усі новонароджені, що не мають до цього протипоказів. Вакцинація проводиться з третього дня життя дитини (через 72 год. від народження). Щеплення проводиться вакциною для профілактики туберкульозу (далі — БЦЖ). Для вакцинації недоношених дітей з масою тіла ≥2000 г необхідно застосовувати вакцину для профілактики туберкульозу із зменшеним вмістом антигену (далі — БЦЖ-М).
Щеплення для профілактики туберкульозу не проводять в один день з іншими щепленнями та іншими парентеральними маніпуляціями. Діти, які не були щеплені в пологовому будинку, підлягають обов’язковій вакцинації в дитячих поліклініках.
Якщо дитина не щеплена в пологовому будинку через медичні протипокази, щеплення проводиться вакциною БЦЖ-М, а в інших випадках щеплення проводиться вакциною БЦЖ.
Дітям до другого місяця життя щеплення для профілактики туберкульозу проводиться без попередньої постановки проби Манту, всім іншим — після проби Манту. Щеплення проводиться при негативному результаті проби.
Ревакцинації для профілактики туберкульозу підлягають діти у віці 7 та 14 років з негативним результатом проби Манту. Ревакцинація проводиться вакциною БЦЖ.
Проба Манту проводиться щороку з двома туберкуліновими одиницями. У зв’язку з тим, що профілактичні щеплення можуть вплинути на чутливість до туберкуліну, туберкулінодіагностику необхідно планувати до проведення профілактичних щеплень. У разі якщо з тих або інших причин пробу Манту проводять після проведення профілактичних щеплень, туберкулінодіагностика повинна здійснюватись не раніше ніж через один місяць після щеплення.
2 Вакцинація для профілактики гепатиту В проводиться моновалентною вакциною за схемою: (перша доба)-1–6 місяців життя дитини.
Вакцинація новонароджених, матері яких є носіями HBsAg або мають невизначений HBsAg статус, проводиться за схемою: 0–1-2 та 12 місяців (0 — дата першого введення вакцини при народженні, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 1 місяць, третім та четвертим щепленнями — 10 місяців). Перша доза вводиться у перші 12 годин життя дитини незалежно від маси тіла. За наявності специфічного імуноглобуліну проти гепатиту В разом з вакциною в іншу ділянку тіла необхідно ввести специфічний імуноглобулін з розрахунку 40 МО/кг маси тіла, але не менше 100 МО; у цьому разі вакцинація проводиться за схемою: 0–1-6 місяців.
Новонародженим з масою тіла менше 2000 г, що народилися від HBsAg позитивних матерів, вакцинація проводиться обов’язково при народженні за схемою 0–1-2–7 місяців (0 — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 1 місяць, третім та четвертим щепленнями — 5 місяців).
Новонародженим з масою тіла менше 2000 г, що народилися від HBsAg негативних матерів, вакцинація проводиться при досягненні маси тіла більше 2000 г, але не раніше ніж при досягненні дитиною віку 1 місяць.
Якщо мати новонародженого HbsAg негативна, що документально підтверджено, можливо розпочати вакцинацію дитини протягом перших місяців життя за схемами 3–4-5–18 місяців (3 місяці — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 1 місяць, третім та четвертим щепленнями — 13 місяців) або 3–4-9 місяців (3 місяці — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 5 місяців).
Якщо дитина не отримала щеплення для профілактики гепатиту В до 6 років, що документально підтверджено, дитину щеплять у віці 6 років за схемою 0–1-6 місяців (0 — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 5 місяців).
Для вакцинації підлітків для профілактики гепатиту В рекомендовано використовувати схему 0–1-6 місяців.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Необхідно ввести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів введення відповідно до глави 2 цього розділу.
Якщо дитина не отримала першу дозу вакцини для профілактики гепатиту В у пологовому стаціонарі або відділенні патології новонароджених, вакцинація проводиться у дитячих поліклініках у будь-якому віці до 6 років (лише для дітей, народжених, починаючи з 2002 року). Рекомендовано використовувати схему 0–1-6 місяців. У разі використання інших схем вакцинації та/або використання комбінованих вакцин, до складу яких входить вакцина для профілактики гепатиту В, необхідно керуватися главою 2 цього розділу.
3 Щеплення для профілактики дифтерії, правця та кашлюку за віком у 3, 4, 5 та 18 місяців проводяться кашлюково (ацелюлярний компонент)–дифтерійно–правцевою вакциною (далі — АаКДП). Інтервали між першим і другим, другим і третім щепленнями АаКДП вакциною дорівнюють 30 днів. Інтервал між третім і четвертим щепленнями повинен становити не менше 12 місяців.
Щеплення дітей до 4 років поза строками цього Календаря призначаються лікарем з такого розрахунку, щоб дитина встигла одержати чотириразову імунізацію АаКДП до 3 років 11 місяців 29 днів.
Ревакцинацію для профілактики дифтерії, кашлюку та правця проводять у 6 років.
Для дітей, які отримали первинний вакцинальний комплекс для профілактики кашлюку, дифтерії, правця, ревакцинація у 6 років проводиться комбінованою кашлюково (ацелюлярний компонент)-дифтерійно-правцевою вакциною із зменшеним вмістом антигенів (АаКДП-М).
Якщо дитина не була щеплена до 6 років 11 місяців 29 днів для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, можна застосовувати АаКДП за схемою, яка наведена у главі 2 цього розділу. Щеплення дітей до 7 років поза строками цього Календаря призначаються лікарем з такого розрахунку, щоб дитина встигла одержати чотириразове щеплення АаКДП до 6 років 11 місяців 29 днів. У разі неможливості отримати 4 дози вакцини проти кашлюку дитиною до 6 років 11 місяців 29 днів вводять стільки доз, скільки дитина встигне отримати до виповнення їй цього віку.
Дітям у віці до 6 років 11 місяців 29 днів, що мають протипокази до вакцинації проти кашлюку, щеплення проводиться АДП. Вакцинація проводиться триразово з інтервалами між першим та другим щепленнями 30 днів, між другим і третім — 9–12 місяців.
Перенесений кашлюк в анамнезі не є протипоказом до вакцинації для профілактики даної хвороби з використанням комбінованої вакцини АаКДП.
Ревакцинація для профілактики дифтерії та правця в 14 років та 18 років проводиться анатоксином дифтерійно-правцевим із зменшеним вмістом антигену (далі — АДП-М). Дітям, щепленим для профілактики правця з приводу травми анатоксином правцевим (далі — АП) протягом останніх двох років, чергову ревакцинацію проводять дифтерійним анатоксином із зменшеним вмістом антигену (далі — АД-М).
Першу планову ревакцинацію дорослих за віком та епідпоказами, які раніше були щеплені, проводять АД-М з інтервалом 5 років після останнього щеплення. Подальші планові ревакцинації дорослих проводяться АДП-М з мінімальним інтервалом 10 років від попереднього щеплення АДП-М.
Підліткам та дорослим, які раніше не були щеплені або не мають даних щодо вакцинації, проводять щеплення АДП-М триразово (інтервал між першим і другим щепленнями має становити 30–45 днів, між другим і третім — 6–12 місяців). Ревакцинація підлітків (які щеплюються поза цим Календарем згідно з главою 2 цього розділу) здійснюється з мінімальним інтервалом 3 роки після останнього щеплення для профілактики дифтерії та правця.
Для активної імунізації з метою профілактики правця осіб старших 60 років, не щеплених останні 10 років, слід використовувати скорочену схему вакцинації (одноразове щеплення АП у подвійній дозі — 20 оз/мл з обов’язковою ревакцинацією через 12 місяців дозою 10 оз/мл) та надалі кожні 10 років без обмеження віку.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Необхідно ввести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів.
4 Інактивована вакцина для профілактики поліомієліту (далі — ІПВ) застосовується для перших двох щеплень, а при протипоказах до введення оральної поліомієлітної вакцини (далі — ОПВ) — для всіх наступних щеплень за цим Календарем.
Вакцина ОПВ застосовується для третього-шостого щеплень (вікової ревакцинації) за відсутності протипоказів до ОПВ.
При поступовому переході на використання ІПВ схема імунізації передбачає проведення щеплень у віці 3, 4, 5, 18 місяців та 6 років, можливе використання ІПВ для проведення щеплень для профілактики поліомієліту у складі комбінованих вакцин для всього курсу первинної вакцинації.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Потрібно ввести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів.
5 Щеплення дітей вакциною для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b (далі — Hib-вакцина), проводиться до 4 років 11 місяців 29 днів.
Особливості вакцинації для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b, дітей поза цим Календарем наведено у главі 2 цього розділу.
6 Вакцинація для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи проводиться у віці 12 місяців. Друге щеплення — у віці 6 років.
Дітям, що не були вакциновані для профілактики кору, паротиту чи краснухи за віком у 12 місяців та в 6 років, щеплення можна починати у будь-якому віці до 18 років. У цьому разі дитина має отримати 2 дози з дотриманням між ними мінімального інтервалу.
Особи, старші 18 років, які не були раніше вакциновані для профілактики зазначених інфекцій, можуть бути щеплені однією дозою за епідемічними показами в будь-якому віці до 30 років.
Перенесене захворювання на кір, епідемічний паротит чи краснуху не є протипоказами до щеплення.
Жінки дітородного віку, що не хворіли на краснуху і не були проти неї щеплені, можуть отримувати індивідуальні щеплення за власним бажанням згідно з інструкцією до застосування вакцин.
Робити достовірні висновки про наявність імунітету проти краснухи у жінки дітородного віку можна лише за результатами серологічних досліджень: за наявності антитіл класу IgG до вірусу краснухи особа вважається імунною.

2. Щеплення дітей з порушенням цього Календаря

1 АКДП використовується тільки до 3 років 11 місяців 29 днів.
2 Вакцина АаКДП використовується для щеплення дітей у віці до 6 років 11 місяців 29 днів.
3 Якщо четверте або п’яте щеплення збігаються з ревакцинацією в 6 або 14 років, то вони зараховуються як ревакцинація за віком.
Вакцина ІПВ застосовується для перших двох щеплень, а при протипоказах до введення ОПВ — для всіх наступних щеплень за цим Календарем.
4 При використанні моновалентної вакцини рекомендованою схемою вакцинації є 0–1-6 місяців (0 — перша доза вакцини; 1 — друга доза вакцини через 1 місяць після першої; 6 — третя доза вакцини через 5 місяців після другої).
Якщо вакцинація розпочинається пізніше 3 місяців життя з використанням комбінованих вакцин, до складу яких входить вакцина для профілактики гепатиту В, щеплення плануються з урахуванням мінімального інтервалу між дозами.
5 Введення другої дози вакцини КПК за віком передбачене в 6 років. Якщо перша доза вакцини КПК вводиться менше ніж за місяць до 6 років, друга доза вакцини вводиться не раніше ніж через 1 місяць.
6 Вакцинація для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b, проводиться дітям у віці до 5 років. У старшому віці вакцинація для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b, проводиться лише особам із групи ризику відповідно до глави 4 цього розділу.

2. При плануванні щеплень із застосуванням окремих вакцин або анатоксинів для профілактики різних інфекційних хвороб необхідно дотримуватися таких особливостей:
Поєднання препаратів для щеплення    Рекомендовані інтервали
≥ 2 інактивованих вакцин та/або анатоксинів    Вакцини можуть бути введені одночасно в різні ділянки тіла або з інтервалом не менше 1 місяця
Живі вакцини + інактивовані вакцини або анатоксини
≥2 живих вакцин для парентерального введення (крім БЦЖ)
Комбінація вакцини БЦЖ з іншими вакцинами    Щеплення вакциною БЦЖ не проводять в один день з іншими щепленнями.Інші профілактичні щеплення можуть бути здійснені з інтервалом не менше 1 місяця до або після щеплення вакциною БЦЖ (крім вакцинації для профілактики гепатиту В)

3. За необхідності лікар має право дати дозвіл на введення всіх вакцин, анатоксинів, що показані за цим Календарем (крім БЦЖ), за одне відвідування медичного закладу, проводячи ін’єкції у різні ділянки тіла. В іншому випадку лікар планує такі щеплення з урахуванням мінімальних інтервалів між вакцинами, анатоксинами та з урахуванням поєднання вакцин для профілактики різних інфекційних хвороб.

3. Щеплення ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей

При проведенні щеплень необхідно призначити вітаміни, що містять вітамін А.

Щеплення проводяться в амбулаторно-поліклінічних або стаціонарних умовах.

У післявакцинальному періоді здійснюється патронаж дитини медичним працівником на 3–4-у добу та 10–11-у добу.

Пасивна імунопрофілактика препаратами імуноглобулінів осіб з ВІЛ/СНІДом проводиться за епідемічними показами обов’язково, незалежно від попередньо проведеної активної імунопрофілактики.

Особи з ВІЛ/СНІД підлягають обов’язковому додатковому щепленню, що передбачено у главі 4 цього розділу.
Щеплення за станом здоров’я є обов’язковими в медичному супроводі пацієнтів з високим ризиком виникнення та тяжкого перебігу інфекції, щеплення для профілактики яких не передбачені в главі 1 цього розділу.
Схема щеплення дітей за станом здоров’я

Захворювання, для імунопрофі-лактики якого існує вакцина, зареєстрована в Україні    особи, які бажають зробити щеплення в лікувально-профілактичних закладах за направленням лікаря
1 Використовувати відповідно до інструкції про застосування вакцини.
Директор Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення    С.І. Осташко
Директор Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду    Л.М. Мухарська
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #202 : Чт, 09 Июн 2011, 17:54 »

Сашка!Поверте, приятно увидеть, что Вы, начинаете понимать, что здесь собираются не озабоченные мракобесы, а родители, которые хотят выростить крепких, здоровых детей.
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #203 : Чт, 09 Июн 2011, 17:57 »

Причем тут прокуратура? Мнение прокуратуры во главе с новым генпрокурорам нам известно,а следовательно и на местах тоже! если у кого хватит длины рук то можно вам сюда- Документ 183/98-вр, редакцiя вiд 05.03.1998, чинний               
  Про Раду національної безпеки  і оборони України
 Стаття 14. Робочі та консультативні органи Ради національної
                безпеки і оборони України

     Для опрацювання    і    комплексного    вирішення     проблем
міжгалузевого   характеру,
забезпечення  науково-аналітичного  та
прогнозного супроводження діяльності Ради національної  безпеки  і
оборони  України  за  її  рішенням  в рамках коштів,  передбачених
Державним  бюджетом   України,   можуть   утворюватися   тимчасові
міжвідомчі комісії, робочі та консультативні органи.



Лиля КАТЕГОРИЧЕСКИ с Вами не согласен.КАк может быть в одном государстве два взгляда на одну проблему.Прокурор ОБЯЗАН отреагировать!
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #204 : Чт, 09 Июн 2011, 18:23 »

Вы в праве иметь собственное мнение ,а я имею опыт... Я курировала  несколько жалоб в прокуратуру из них обломались некоторые  на обл (родители сдались )те у кого хватило пороху (двое получили негативные ответы из ген прокуратуры) еще один ответ из ген прокуратуры этого года ,  по Хмельницкой области моей соратницы по "войне" Мне давали почитать в итоге три ответа генпрокурора написанные как под копирку, в пользу 15 статьи!+ один положительный протест Северодонецка был отозван ген прокуратурой и прокурор еще о греб, так что вряд ли он кому ни будь напишет положительный протест , припис........
Больше я никому не рекомендую этот путь как пустую трату времени.......
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #205 : Чт, 09 Июн 2011, 19:31 »

Вы в праве иметь собственное мнение ,а я имею опыт... Я курировала  несколько жалоб в прокуратуру из них обломались некоторые  на обл (родители сдались )те у кого хватило пороху (двое получили негативные ответы из ген прокуратуры) еще один ответ из ген прокуратуры этого года ,  по Хмельницкой области моей соратницы по "войне" Мне давали почитать в итоге три ответа генпрокурора написанные как под копирку, в пользу 15 статьи!+ один положительный протест Северодонецка был отозван ген прокуратурой и прокурор еще о греб, так что вряд ли он кому ни будь напишет положительный протест , припис........
Больше я никому не рекомендую этот путь как пустую трату времени.......


Дак и я о том же.Зам.министра МОН у турму.
Записан
Лилия
Ветеран
*****

Рейтинг: 51
Сообщений: 772


Просмотр профиля
« Ответ #206 : Чт, 09 Июн 2011, 20:44 »

Не поняла с чего зам министра у турму , когда худо бедно сдвиги есть,( а поправить там пару моментов,так и вообще не письмо, а шедевр исповеди),Там и без нас на МОН наезды из за этого письма,а вот когда прокуратура поощряет не выдачу справок эта уже совсем другое дело. За все это время что я в теме,если медицинские документы были оформлены по правильной схеме то у ДДУ не было  и нет выбора, детей брали и берут....
 
Записан
папа
Пользователь
**

черкассы

Рейтинг: 9
Сообщений: 73


Просмотр профиля
« Ответ #207 : Чт, 09 Июн 2011, 20:55 »

Не поняла с чего зам министра у турму , когда худо бедно сдвиги есть,( а поправить там пару моментов,так и вообще не письмо, а шедевр исповеди),Там и без нас на МОН наезды из за этого письма,а вот когда прокуратура поощряет не выдачу справок эта уже совсем другое дело. За все это время что я в теме,если медицинские документы были оформлены по правильной схеме то у ДДУ не было  и нет выбора, детей брали и берут....
 
Если государство одно то и трактование законов естессвено должно быть одним.МОН говорит-да,МОЗ-нет закон о вакцинации один значит органы гос.власти должны ими руководствоватся.Это я говорю к тому что прок.ссылается на него.Значит кто то из троих ЗЛОЧИНЕЦЬ.

Грубо говоря их нужно грамотно поймать на понтах.
Записан
Пушок
Новичок
*

киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 12


Просмотр профиля
« Ответ #208 : Ср, 15 Июн 2011, 15:26 »

читала, читала , но несовсем поняла Непонимающий
согласна от 25 мая 2011 деток непривитых берут, но режит комиссия в поликлинике?? правильно???
а на комиссию есть управа?
если написали б что детёныш здоров, то можно в садик пролезть? (я уже отксерила, пронумеровала мед карточку ре, чтоб не доклеили или не вырвали листы, а то сейчас придумают, что-нить ).
а если, допустим, "начать" вакцинацию, ну купить одну прививку и под предлогом - а мы уже начали делать прививки - тогда комиссия пропустит или нет? (а уже в саде писать отказы)
Записан
сашка
Новичок
*

киев

Рейтинг: -8
Сообщений: 22



Просмотр профиля
« Ответ #209 : Ср, 15 Июн 2011, 17:09 »

а если, допустим, "начать" вакцинацию, ну купить одну прививку и под предлогом - а мы уже начали делать прививки - тогда комиссия пропустит или нет? (а уже в саде писать отказы)
если у вас есть БЦЖ, первая АКДС и ПОЛИОМИЕЛИТ, вас не имеют права на взять. Это те главные заветные прививки, с которыми должны без проблем взять.
Записан
Страниц: 1 ... 12 13 [14] 15
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!