Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 18 Окт 2024, 18:29 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Продолжается акция "Информация о прививках - будущим мамам Украины" - http://www.privivok.net.ua/node/610
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Яка система оцінювання під час навчання за кордоном?  (Прочитано 57 раз)
0 Пользователей и 4 Гостей смотрят эту тему.
Юля13
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« : Сегодня в 10:19 »

Привіт, друзі! Потрібна ваша допомога. Планую навчання за кордоном, але є кілька питань, які ніяк не можу з'ясувати. По-перше, яка там система оцінювання? Наприклад, у нас в університеті п'ятибальна шкала, але, наскільки я знаю, в різних країнах вона може сильно відрізнятися. І чи можна якось перезарахувати вже пройдені предмети, якщо я, скажімо, планую перевестися або вступити на магістратуру? Хотілося б уникнути повторного складання одних і тих же курсів, якщо вони вже є у моєму дипломі.
Записан
Тень
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 14


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Сегодня в 10:20 »

О, я якраз через це проходила, коли вступала на магістратуру в Іспанії! Там система оцінювання інша, ніж у нас — десятибальна. І найцікавіше, що, наприклад, оцінка 8 або 9 не завжди означає "відмінно", як у нас 5. Вони дуже ретельно ставляться до балів і часто найвищі оцінки отримують лише деякі студенти. Щодо перезарахування предметів, це залежить від університету. Я подавала список дисциплін із мого бакалаврату, і деякі предмети перезарахували, але не всі. Тут головне мати детальну програму курсів і диплом англійською чи мовою навчання.
Записан
Sender
Старожил
****

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 420



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Сегодня в 10:21 »

Так, багато залежить від конкретної країни й університету. Наприклад, у Німеччині система оцінок базується на шкалі від 1 до 5, де 1 — це найкращий результат, а 5 — незадовільний. А от у США використовують буквенну систему: A, B, C тощо, де A — найвища оцінка, а F — провал. Перезарахування предметів можливе, але зазвичай університети вимагають, щоб навчальні програми курсів відповідали їхнім власним вимогам. Часто для цього потрібно подати спеціальний запит і надати всі необхідні документи, включно з перекладами дипломів.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!