Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Ср, 23 Окт 2024, 20:39 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Чого так болить живіт під час місячних?  (Прочитано 403 раз)
0 Пользователей и 8 Гостей смотрят эту тему.
Юля13
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« : Пт, 27 Сен 2024, 13:55 »

Дівчата, привіт. Скажіть, чого так болить живіт під час місячних. Кожен місяць таке. Вже сил немає. Порадьте, що робити. Може якійсь знеболюючи чи ще що?. Заздалегідь дякую.
Записан
Тень
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 14


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Пт, 27 Сен 2024, 13:57 »

Привіт! У мене теж була така проблема. Лікар мені радив пити ібупрофен, він добре знімає біль. Але найголовніше — це спробувати більше відпочивати і уникати стресу під час місячних. Якщо біль дуже сильний, краще звернутися до гінеколога, щоб перевірити, чи все в порядку.
Записан
Sender
Старожил
****

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 420



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Пт, 27 Сен 2024, 13:58 »

Так, я теж раніше пила ібупрофен, але зараз більше допомагають теплі компреси на живіт. Ще добре допомагає розслаблюючий масаж попереку. Але тут все індивідуально, і краще спробувати кілька варіантів, щоб знайти те, що працює саме для тебе. Може, у когось ще є якісь ідеї?
Записан
Prime24
Старожил
****

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 415


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пт, 27 Сен 2024, 14:10 »

Можу порадити пити спеціальні препарати від менструального болю в Дніпрі https://receptika.ua/ua/preparaty-ot-menstrualnoy-boli/dnepr  Наприклад, Но-шпу або Спазмалгон — вони добре допомагають знімати спазми. Також можна спробувати нестероїдні протизапальні засоби, як той же ібупрофен або напроксен. Вони зменшують не тільки біль, а й запалення. І ще один важливий момент — стеж за своїм способом життя. Йога або легка фізичне навантааження допомагають зменшити напругу в м'язах. Ще добре допомагає теплий душ або ванна, щоб розслабитися. І останнє — намагайся правильно харчуватися в ці дні: менше кави і солодкого, більше води і легких страв.

Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!