Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Чт, 12 Сен 2024, 20:34 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Як краще засклити балкон?  (Прочитано 233 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
belikovmelvin
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 14


Просмотр профиля
« : Чт, 22 Авг 2024, 13:32 »

Планую засклити свій балкон, але вагаюся з вибором матеріалів і способу. Хтось може порадити, який варіант кращий для невеликого балкона? Хотілося б зробити все надійно, але не дуже дорого. Мене цікавить, чи варто брати двокамерні склопакети або краще щось легше? І ще, як краще зробити: повністю склити від підлоги до стелі чи краще лишити невелику стінку знизу?
Записан
Filipenkov01
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 10


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Чт, 22 Авг 2024, 13:33 »

Я кілька років тому теж робив скління, і ось що можу порадити. Якщо плануєш використовувати балкон як додаткову житлову площу, то краще ставити саме двокамерні склопакети, вони добре тримають тепло. Але якщо не хочеш переплачувати і використовуватимеш балкон лише для зберігання речей, то можна обійтися однокамерними. Щодо повного скління, все залежить від твоїх вподобань, але варто враховувати, що таке рішення може зробити балкон занадто холодним взимку.
Записан
belikovmelvin
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 14


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Чт, 22 Авг 2024, 13:33 »

Ти маєш рацію, тепер серйозно замислився про те, щоб зробити щось середнє: встановити двокамерні склопакети, але залишити частину стінки знизу, щоб було не так холодно. Ще думаю про утеплення підлоги і стелі, щоб можна було спокійно виходити на балкон навіть взимку. А ще, як щодо вентиляції? Хтось чув, чи потрібно ставити додаткові системи?
Записан
Prime24
Старожил
****

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 367



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Чт, 22 Авг 2024, 13:34 »

Ти маєш рацію, тепер серйозно замислився про те, щоб зробити щось середнє: встановити двокамерні склопакети, але залишити частину стінки знизу, щоб було не так холодно. Ще думаю про утеплення підлоги і стелі, щоб можна було спокійно виходити на балкон навіть взимку. А ще, як щодо вентиляції? Хтось чув, чи потрібно ставити додаткові системи?

Тут уже багато правильних думок прозвучало. Якщо хочеш якісне скління та щоб усе було в одному місці, можеш зазирнути на сторінку Viknovaplus. Там є великий вибір варіантів для скління вікон https://viknovaplus.com.ua/uk/sklinnja-balkoniv/ як бюджетних, так і преміум-класу.

Можеш підібрати все під свої потреби: від простих однокамерних конструкцій до більш складних, з високою теплоізоляцією. Ще й доставка по всій Україні, тож не потрібно морочитися з пошуком матеріалів у різних місцях. Я сам замовляв там декілька разів і залишився задоволений. Особливо зручно, що консультанти допомагають обрати оптимальний варіант залежно від бюджету і потреб.

Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!