Там є графа - відмовляюсь, і мало місця на причину відмови. Останній раз написала, що дитина кашляє, дата останньої довідки - дали відтермінування. Доки в школу не ходили- проблем не було.
Ми такі бумажки ігноруємо, один раз написали нормальну відмову, віднесли медсестрі, і нас ніхто не чіпає, вже три роки. А коли ви не пишете конкретно, "мол ми то не відмовляємося, але він кашляє, то зараз як би відмовляємося". Ось тому вони до вас чіпляються, і будуть робити це далі. Тому то все що раніше було, то не те, то не конкретно. Пишіть по новому. Зібравши інформацію по нашим форумам відносно зразків відмов, я писав таку.
Головному лікарю міської дитячої поліклініки
м. _________ ПІБ(гол. лікаря)
батьків дитини .....(ПІБ дитини)..
.(ПІБ батька)
(ПІБ матері)
Заява
Ми, .(ПІБ батька) та (ПІБ матері), заявляємо про категоричну відмову від усіх профілактичних щеплень, а також вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р. Пірке, тощо) нашій дитині (ПІБ дитини) 20__ року народження.
1) Відмовляємося від подальших вакцинацій, ревакцинацій та біопроб (Манту, р.Пирке) через наявність у їхньому складі одного (у деяких випадках- декількох відразу) з токсичних компонентів: солей ртуті, солей алюмінію, формальдегіду, фенолу. За результатами міжнародних досліджень ці речовини є причинами розвитку Аутизму, хвороби Альцгеймера, раку, Синдрому Раптової Дитячої Смерті.
2) Відмовляємося від можливої вакцинації краснухи, Гепатиту В, вітрянки з етичних міркувань через використання у виробництві вакцин диплоїдних клітин тканин абортованих плодів людини.
3) Дана відмова є обміркованим і зваженим рішенням, прийнятим на підставі детального та всебічного вивчення питань, пов'язаних з вакцинацією, череди летальних випадків та ускладнень у інших дітей, яким була зроблена вакцинація в Україні та особистого досвіду і
цілком відповідає нормам діючого законодавства, у тому числі:
Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров'я”:
Ст.42 Ризиковані методи ... профілактики ... визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
Ст.43 Щодо пацієнта,
який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб”: Ст.12 Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою...
Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків.Лікарем проінформовані про можливі наслідки відсутності щеплень.
Ознайомлені зі змістом
ст.15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб":«Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється»,
але звертаємо Вашу увагу на те, що ця стаття суперечить головному Закону України- Конституції, а саме
Конституція України: ст.53 Кожен має право на освіту.
Повна загальна середня освіта є обов'язковою. ст8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Рішення Конституційного Суду України від 04.03.2004 № 5-рп/2004: Доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту ... означає, що
нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
Виходячи із всього вище наведеного попереджаємо, що:
1) будь-які несанкціоновані (без дозволу батьків) медичні дії з неповнолітньою особою (дитиною)
переслідуються Карним Кодексом України, крім випадків для надання невідкладної медичної допомоги
2) будь-яка спроба медичних працівників через відсутність щеплень у нашої дитини тиснути на адміністрацію школи в якій вона навчається, щодо усунення (ПІБ дитини) від занять, відвідування школи буде розцінена нами як спрямоване порушення відповідними медичними працівниками міжнародних та українських законодавчих актів щодо права ЗДОРОВОЇ дитини на освіту та її належний рівень.
У разі наявності згаданих дій з боку медичних працівників кожний випадок
буде доведений нами до прокуратури, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та через засоби масової інформації до широких верств населення.
Відповідно до згаданих у заяві положень українського законодавства залишаємо за собою право звернутися до суду за фактом спроб порушення прав нашої дитини. У разі відкриття адміністративної або кримінальної справи за фактом спричинення вказаної шкоди, ця заява, згідно діючого законодавства України, буде служити обставиною,
що обтяжує Вашу провину, бо є попередженням про факт порушення законодавства України.Нагадую Вам, що інформація про факт цієї заяви стосується стану здоров’я громадянина, тому є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню, згідно законодавства України.
Цивільний кодекс України: Ст. 286 1. Фізична особа має право на таємницю про стан свого здоров'я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при її медичному обстеженні.
Дата. підпис
А на рахунок Кору, повинен бути офіційний наказ від СЕС, що оголошена епідемія, і що робити з привитими і не привитами (
наприклад . Тоді буде видно що робити, а до цього це все поки страшилки.