Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Вс, 08 Сен 2024, 06:26 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Турбують болі у спині  (Прочитано 896 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
polinalaxtanova
Постоялец
***

Рейтинг: 0
Сообщений: 109


Просмотр профиля
« : Ср, 26 Июн 2024, 12:29 »

Хвилює біль у спині, але до якої клініки Києва звернутись - поки що не вирішила. Що можете мені порадити у цій ситуації? Питання потрібно вирішити якнайшвидше.
Записан
Sergey1818
Постоялец
***

Рейтинг: 0
Сообщений: 108


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Ср, 26 Июн 2024, 12:53 »

Та що тут думати, я вам так скажу, якщо вас турбують болі в спині https://vertebra.ua/chto-myi-lechim/boli-v-spine.html , у такому разі вам варто звернутися за допомогою до клініки Vertebr. Вони працюють давно та мають відмінну репутацію. Лікарі досвідчені та ввічливі, а також працюють на сучасному обладнанні. До речі, тут часто бувають акції, а за будь-якими питаннями завжди можна звернутися до їхніх фахівців.
Записан
zMisha
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 14


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Ср, 26 Июн 2024, 13:28 »

Так і є, я теж звертався до них нещодавно і залишився задоволеним. Лікарі знають свою роботу і роблять її якісно, ​​та й за вартістю тут – недорого.
Записан
tanya1982
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 8


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Ср, 26 Июн 2024, 13:42 »

Ніколи не чули про цю клініку, хоч і в столиці живемо відносно недавно. При потребі тепер знатимемо до кого звернутись для лікування болю в спині.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!