Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 18 Окт 2024, 13:30 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Чи можна вилікувати чоловіче безпліддя?  (Прочитано 1603 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
Prime24
Старожил
****

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 415


Просмотр профиля
« : Ср, 29 Мая 2024, 22:02 »

Привіт всім! У мене дуже важливе питання: чи можна взагалі вилікувати чоловіче безпліддя? Ми з дружиною вже тривалий час намагаємося завести дитину, але поки що безуспішно. Чув різні історії та поради, але хотілося б отримати більше інформації від тих, хто з цим стикався або знає, які методи лікування можуть бути ефективними. Буду вдячний за будь-які поради чи досвід!
Записан
Тень
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 14


Просмотр профиля
« Ответ #1 : Ср, 29 Мая 2024, 22:06 »

Обстеження у уролога або андролога допоможе визначити точну причину безпліддя. Це може включати аналіз сперми, гормональні тести та ультразвукове дослідження. Після встановлення діагнозу лікар може запропонувати кілька варіантів лікування.
Записан
Юля13
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 15


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Ср, 29 Мая 2024, 22:08 »

Гормональна терапія може допомогти збалансувати рівень гормонів. Якщо проблема в інфекціях, призначаються антибіотики. У випадку фізичних проблем, таких як варикоцеле (розширення вен яєчка), може бути рекомендовано хірургічне втручання.
Записан
Sender
Старожил
****

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 420



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Ср, 29 Мая 2024, 22:12 »

Привіт! Я пройшов через подібну ситуацію кілька років тому. У нас з дружиною теж довго не виходило завагітніти, і це було дуже важко психологічно. Ми звернулися до лікаря, і після детального обстеження виявилося, що проблема в моєму здоров'ї. У мене був низький рівень сперматозоїдів, і лікарі порадили кілька методів лікування. Спочатку я змінив свій спосіб життя: почав правильно харчуватися, займатися спортом і уникати стресів. Також приймав призначені лікарем вітаміни та добавки для покращення якості сперми. Окрім цього, ми спробували кілька методів штучного запліднення, таких як інсемінація та екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Після кількох невдалих спроб нам вдалося завагітніти завдяки ЕКЗ. Зараз у нас підростає здоровий хлопчик. Головне – не втрачати надії і вірити, що вилікувати чоловіче безпліддя https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/lechenie-muzhskogo-besplodiya/ можливо. Рекомендую обов'язково проконсультуватися з фахівцем, який зможе підібрати найбільш підходящий план лікування саме для вас.

Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!