Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 18 Окт 2024, 11:17 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Возобновление акции по донесению информации о прививках до беременных - http://www.privivok.net.ua/smf/index.php/topic,699.135.html
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Японська косметика для волосся і тіла  (Прочитано 2549 раз)
0 Пользователей и 2 Гостей смотрят эту тему.
WyCIC67
Ветеран
*****

Рейтинг: 0
Сообщений: 2063


Просмотр профиля
« : Пн, 08 Апр 2024, 08:35 »

Японська косметика для волосся і тіла – це унікальне поєднання інноваційних рецептур та технологій із природними інгредієнтами. Докладніше за посиланням: https://saraya-shop.com.ua/product-category/dogljad-za-tilom-i-volossjam/
Записан
AlyaAlinKa
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 7



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Ср, 29 Мая 2024, 09:36 »

Подскажите пожалуйста хорошее проверенное масло для волос. Сейчас как раз выбираю. Из тех брендов что нахожу состав не устраивает, одни силиконы, масла натурального там как кот наплакал. Волосы тонкие, нужно такое масло чтобы не утяжеляло и сосулек от него не было.
Записан
Алиночка
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 8



Просмотр профиля
« Ответ #2 : Ср, 29 Мая 2024, 15:35 »

Пользуюсь маслом для волос RONNEY MACADAMIA OIL. Использую уже на протяжении года или даже чуть больше, очень довольна. И состав отличный, натуральный. Посмотрите на сайте магазина Аврора Стиль какое есть масло для волос https://avrora-style.com.ua/kosmetika-po-uhodu/kosmetika-dlya-volos/maslo-dlya-volos В составе только полезные ингредиенты, всё только в пользу волос, рост пошел хороший, волосы не ломаются и не путаются. Расход, кстати, достаточно экономный.
 
Записан
фаинаамба
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 39


Просмотр профиля
« Ответ #3 : Пн, 17 Июн 2024, 19:43 »

Чи можете ви порекомендувати, де краще купувати косметику для волосся? Я зазвичай купую в звичайних магазинах, але хочу перейти на більш якісну продукцію. Мені потрібні шампуні, кондиціонери, маски та олії, які справді допоможуть підтримувати здоров'я та красу мого волосся. Можливо, є якісь спеціалізовані магазини або онлайн-платформи з широким вибором?
Записан
LaNa24
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 44


Просмотр профиля
« Ответ #4 : Пн, 17 Июн 2024, 19:48 »

 Я вже багато років працюю в індустрії краси та могу сказати, що важливо обирати продукти, які є високоякісними та спеціалізованими. Одним із найкращих рішень для придбання таких продуктів є онлайн-магазин TOTIS Hair. Вони спеціалізуються саме на професійна косметика для волосся , пропонуючи широкий асортимент продуктів від відомих брендів. Там ви знайдете все необхідне для догляду за вашим типом волосся, від шампунів та кондиціонерів до масок та олій. Також важливо, що TOTIS Hair надає детальні описи та рекомендації застосування продуктів, що допоможе вам обрати найбільш підходящі засоби. Якщо вам потрібна консультація, їхні спеціалісти завжди готові допомогти з вибором.
Записан
Pulpi
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 21


Просмотр профиля
« Ответ #5 : Ср, 19 Июн 2024, 09:29 »

Добрий день! Хочу знайти нові засоби для догляду за волоссям, бо старі не дають бажаного ефекту. Мені важливо, щоб продукти були натуральними і не містили агресивних хімічних речовин. Можете порадити, на що звертати увагу при виборі таких засобів і які бренди можуть відповідати цим вимогам? Дякую за допомогу!


Записан
tudetd
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« Ответ #6 : Ср, 19 Июн 2024, 09:35 »

Як людина, яка завжди дбає про свій вигляд, я довго шукала ідеальний догляд для волосся. Нещодавно я відкрила для себе бренд Framesi https://framesi.ua/  і він справді змінив моє ставлення до догляду за волоссям. Ця італійська компанія славиться своєю креативністю та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Використовуючи продукти Framesi, моє волосся стало значно здоровішим і виглядає неймовірно елегантно. Особливо мене вразила їхня лінія для фарбованого волосся, яка не лише зберігає яскравість кольору, а й забезпечує глибоке живлення та захист.
Інтернет-магазин косметики Framesi пропонує широкий асортимент продуктів для різних типів волосся. Ви можете знайти все, що потрібно для повного догляду: від шампунів та кондиціонерів до масок та сироваток. Кожен продукт розроблений з урахуванням професійних потреб колористів та стилістів, тому ви можете бути впевнені в якості та ефективності. Для мене догляд для волосся Framesi став справжнім відкриттям, і я рекомендую всім, хто хоче мати красиве та здорове волосся, спробувати ці продукти.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!