Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 22 Ноя 2024, 21:56 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга о прививках в подарок для беременных, а также родителей детей дошкольного возраста - http://www.privivok.net.ua/content/693-kniga-o-privivkah-v-podarok-dlya-beremennyh-takzhe-roditeley-detey-doshkolnogo-vozrasta
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Печать  
Автор Тема: Корь и отстранения  (Прочитано 168074 раз)
0 Пользователей и 6 Гостей смотрят эту тему.
Olya1971
Постоялец
***

Луцк

Рейтинг: 6
Сообщений: 162


Просмотр профиля
« Ответ #90 : Вс, 04 Фев 2018, 13:31 »

ок Улыбка
Если бы ещё Ваши рассуждения перевести на юридический язык со ссылками на статьи законов...
Был бы достойный ответ МОЗу!
чуть позже скину, там статей будет много.
но лучше бы это сделать юристам, если я нашла, то они и подавно. Подмигивающий
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #91 : Вс, 04 Фев 2018, 13:49 »

чуть позже скину, там статей будет много.
но лучше бы это сделать юристам, если я нашла, то они и подавно. Подмигивающий
К сожалению, пока у всех знакомых юристов не хватает либо времени, либо мотивации этим заниматься. ((

Так что тут "на юриста надейся, а сам не плошай" (с) Улыбка
Записан

Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #92 : Вс, 04 Фев 2018, 13:55 »

чем рискует директор школы или зав. детсада, выполняя Законы  Конституции и принимая непривитого?
СМИ пугают уголовной ответственностью. Насколько мне известно, мах чем они рискуют- небольшой штраф от СЭС. Раньше это было 30 гр.
Ольга, у Вас есть идеи как помочь директорам отбиваться от незаконных приказов начальства?
« Последнее редактирование: Вс, 04 Фев 2018, 14:26 от Алла » Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Olya1971
Постоялец
***

Луцк

Рейтинг: 6
Сообщений: 162


Просмотр профиля
« Ответ #93 : Вс, 04 Фев 2018, 14:56 »

Вот что нарыла. Подмигивающий:

ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017р.

Стаття 3. Право на освіту
1.   Кожен має право на якісну та доступну освіту.
2.   В Україні створюються рівні умови доступу до освіти. Ніхто не може бути обмежений у праві на здобуття освіти. Право на освіту гарантується незалежно від віку, статі, раси, стану здоров’я, інвалідності, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань (мое примеч. - убеждений по поводу прививок в том числе), кольору шкіри, місця проживання, мови спілкування, походження, соціального і майнового стану, наявності судимості, а також інших обставин та ознак.
3.   Право особи на освіту може реалізовуватися шляхом її здобуття на різних рівнях освіти, у різних формах і різних видів (мое примеч. - по желанию родителей их дети могут обучаться хоть на всех формах обучения одновременно), у тому числі шляхом здобуття дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та освіти дорослих.

Стаття 9. Форми здобуття освіти
1. Особа має право здобувати освіту в різних формах або поєднуючи їх.
Основними формами здобуття освіти є:
інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева);
індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж, на робочому місці (на виробництві);
дуальна.
7. Сімейна (домашня) форма здобуття освіти - це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної, повної загальної середньої) та/або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства. (мое примеч. - ничего не указано об обязательности этого обученмя, соответственно, оно выбирается по желанию родителей)

Стаття 11. Дошкільна освіта
2. Діти старшого дошкільного віку обов’язково охоплюються дошкільною освітою відповідно до стандарту дошкільної освіти. (мое примеч. - это обучение для детей от 5 лет является обязательным, никто не может отказать в принятие в д/с, если ребенок здоров).
3. Відповідальність за здобуття дітьми дошкільної освіти несуть батьки.
4. Батьки самостійно обирають способи та форми, якими забезпечують реалізацію права дітей на дошкільну освіту (мое примеч. - никто не может их принудить выбрать неприемлимую родителям форму обучения)

Стаття 12. Повна загальна середня освіта
2. Повна загальна середня освіта в Україні є обов’язковою і здобувається в інституційних або індивідуальних формах, визначених законодавством, як правило, в закладах освіти.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти
1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. (мое примеч. - в случае, если вдруг школа или сад буду третировать по поводу, что ваш ребенок териториально относиться к другой школе или саду)
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Стаття 4. Система загальної середньої освіти
Систему загальної середньої освіти становлять:
заклади загальної середньої освіти всіх типів і форм власності, у тому числі для громадян, які потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації, навчально-виробничі комбінати, позашкільні заклади, науково-методичні установи та органи управління системою загальної середньої освіти, а також професійно-технічні та вищі навчальні заклади I-II рівнів акредитації, що надають повну загальну середню освіту.(мое примеч. - абсолютно ничего не указано о семейном (домашнем) обучении. Подмигивающий )

Стаття 66. Повноваження органів місцевого самоврядування, Верховної Ради Автономної Республіки Крим
2. Районні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад:
забезпечують доступність дошкільної та середньої освіти для всіх громадян, які проживають на відповідній території


ЗУ «Про  загальну середню освіту» від 13.05.1999р., зі останніми змінами від 28.09.2017р.

Стаття 1. Законодавство України про загальну середню освіту
Законодавство України про загальну середню освіту базується на Конституції України і складається з Закону України "Про освіту", цього Закону, інших нормативно-правових актів та міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Стаття 2. Основні завдання законодавства України про загальну середню освіту
Основними завданнями законодавства України про загальну середню освіту є:
забезпечення права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти;

Стаття 5. Завдання загальної середньої освіти
Завданнями загальної середньої освіти є:
виховання свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я інших громадян як найвищої соціальної цінності (мое примеч. - понятие здоровья - это удовлетворительное состояние физиологических и психических систем организма ребенка, подтвержденным осмотром врача и необходимыми анализами, а наличие прививок не является фактом здоровья ребенка), формування гігієнічних навичок і засад здорового способу життя, збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я учнів (вихованців).

Стаття 6. Здобуття повної загальної середньої освіти

2. Громадяни України мають право (мое примеч. - не обязательство!) на здобуття повної загальної середньої освіти у приватних навчальних закладах.
5. Відповідальність за здобуття повної загальної середньої освіти дітьми покладається на їх батьків, а дітьми, позбавленими батьківського піклування, - на осіб, які їх замінюють, або навчальні заклади, де вони виховуються.

Розділ XII Стаття 9. Типи закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти (мое примеч. - там целый список, но семейного (домашнего) обучения там нет!)

Стаття 18. Зарахування учнів
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора (мое примеч.  - чем он письменно дает обязательство на предоставление вашему ребенку полного среднего образования (до 15 лет) в этом учебном заведении ), що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу) (мое примеч. - этим подтверждается, что родители изъявляют желание обучать своего ребенка и предпринимают все нужные для этого действия - собирают документы, проходят с ребенком медосмотр и пр. Соотвестенно, говорить об нарушении прав ребенка об образовании тут говорить не приходится (про ответственность родителей согласно Семейного кодекса).

Стаття 29. Права та обов'язки батьків або осіб, які їх замінюють
1. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право:
вибирати навчальні заклади та форми навчання для неповнолітніх дітей;
захищати законні інтереси дітей.


2. Батьки або особи, які їх замінюють, зобов'язані:
забезпечувати умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти за будь-якою формою навчання (см. мои примеч. выше);
постійно дбати про фізичне здоров'я (мое примеч. - не указано, что туда обязательно входят и прививки), психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей;


ЗУ «Про дошкільну освіту» від 2001 року зі змінами, внесеними ЗУ «Про освіту».

Стаття 4. Дошкільна освіта. Базові етапи становлення особистості дитини

5. Діти можуть здобувати дошкільну освіту за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють:
у закладах дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типів і форми власності;
у структурних підрозділах юридичних осіб приватного і публічного права, у тому числі закладів освіти;
у сім’ї - за сімейною (домашньою) формою здобуття дошкільної освіти; (мое примеч - семейное обучение упомянуто  только в разделе дошкольного обучения, но опять же это не касается детей от 5 лет - см. выше мои примеч.)

Прошу прощения за возможные ошибки, я не юрист. Готова выслушать другие мнения по этому поводу  Подмигивающий
Записан
Алла
Ветеран
*****

Мариуполь

Рейтинг: 76
Сообщений: 2390



Просмотр профиля
« Ответ #94 : Вс, 04 Фев 2018, 15:22 »

Стаття 18. Зарахування учнів
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора...

что не исключает незаконных приказов об отчислении из-за прививок. Что и имеем.
http://odessa-life.od.ua/article/4214-mogut-li-otchislit-rebenka-iz-shkoly
« Последнее редактирование: Вс, 04 Фев 2018, 15:30 от Алла » Записан

Эпоха прививок стремительно уходит в прошлое. Сейчас вакцинаторов поддерживает только наш страх и тупость. Не надо бояться защищать своих детей. Кроме нас, их защитить некому. 23 декабря 2008 года мы выиграли суд против главного санитарного врача.
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #95 : Вс, 04 Фев 2018, 15:48 »

Отличная работа, Ольга! Улыбка

А вот что предлагает родителям Одесский отдел образования:
Цитировать
Шановні батьки!
          У разі тимчасового обмеження можливості відвідування школи Вашою дитиною згідно з рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради  через відсутність щеплень вона має право на отримання освіти в іншій формі.

У закладі освіти м. Одеси мають забезпечити:
Своєчасне інформування Вас про обмеження із наданням витягу з відповідного наказу за Вашою вимогою.
Надання посилань на Інтернет-ресурси з фрагментами уроків та інших джерел отримання інформації з навчального матеріалу.
Отримання Вами індивідуального плану у вигляді тем з основних дисциплін, орієнтовних дат їх вивчення, відповідних параграфів підручника та вправ тощо.
Щоденний зв’язок з Вами класного керівника з питань організації освітнього процесу для Вашої  дитини.
Індивідуальне консультування  дитини вчителями-предметниками з пройдених тем після завершення періоду відсторонення.

З повагою директор департаменту
освіти та науки Одеської міської ради
Буйневич О.В.

2.02.2018
https://osvita-omr.gov.ua/do-uvahy-batkiv/
Получается, они сами выбрали форму дистанционного образования, и не предоставляют выбора родителям.
Не все родители могут позволить себе так учить ребенка, особенно в младшей школе.

Упоминали где-то вариант создания временных сборных классов для непривитых детей, но это тоже вариант не очень...
Записан

Olya1971
Постоялец
***

Луцк

Рейтинг: 6
Сообщений: 162


Просмотр профиля
« Ответ #96 : Вс, 04 Фев 2018, 17:26 »

Стаття 18. Зарахування учнів
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора...

что не исключает незаконных приказов об отчислении из-за прививок. Что и имеем.
http://odessa-life.od.ua/article/4214-mogut-li-otchislit-rebenka-iz-shkoly

именно - незаконных приказов, которые можно оспорить в суде и право на обучение будет восстановлено.

Не забываем, что школы и сады непосредственно подчиняются и должны выполнять указания только МО и их структур, а МОЗ и их подразделений им не указ. Основная функция школ /садов - обучать, а не решать медицинские вопросы по типу прививок, им дана справка, что ребенок здоров, и они обязаны допустить его до занятий. Не допускают - см. выше.
Записан
Olya1971
Постоялец
***

Луцк

Рейтинг: 6
Сообщений: 162


Просмотр профиля
« Ответ #97 : Вс, 04 Фев 2018, 17:32 »

Отличная работа, Ольга! Улыбка
спасибо! Улыбка буду рада, если смогла помочь.
А вот что предлагает родителям Одесский отдел образования:
Цитировать
Шановні батьки!
          У разі тимчасового обмеження можливості відвідування школи Вашою дитиною згідно з рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради  через відсутність щеплень вона має право на отримання освіти в іншій формі.

У закладі освіти м. Одеси мають забезпечити:
Своєчасне інформування Вас про обмеження із наданням витягу з відповідного наказу за Вашою вимогою.
Надання посилань на Інтернет-ресурси з фрагментами уроків та інших джерел отримання інформації з навчального матеріалу.
Отримання Вами індивідуального плану у вигляді тем з основних дисциплін, орієнтовних дат їх вивчення, відповідних параграфів підручника та вправ тощо.
Щоденний зв’язок з Вами класного керівника з питань організації освітнього процесу для Вашої  дитини.
Індивідуальне консультування  дитини вчителями-предметниками з пройдених тем після завершення періоду відсторонення.

З повагою директор департаменту
освіти та науки Одеської міської ради
Буйневич О.В.

2.02.2018
https://osvita-omr.gov.ua/do-uvahy-batkiv/
Получается, они сами выбрали форму дистанционного образования, и не предоставляют выбора родителям.
Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій - это вообще пурга, они тем более не имеют права указывать в данном вопросе, разве только, если есть эпидемия. Эпидемия объявлена? Нет, вот и свободны.

Да, они умышленно навязали это мнение (по поводу дистанционного обучения), будучи уверенными, что никто не будет докапываться до истины и родители, испугавшись, безоговорочно примут их условия.
Упоминали где-то вариант создания временных сборных классов для непривитых детей, но это тоже вариант не очень...
это вообще не имеет смысла: а что делать с секциями, бассейном, репетиторством, курсами, походами в кино, театр, да и с банальным проездом в транспорте. Ходить только группой - непривитых? Подмигивающий Или для них будут организовывать отдельные мероприятия? Куклусклан отдыхает...

« Последнее редактирование: Вс, 04 Фев 2018, 18:20 от Olya1971 » Записан
Olya1971
Постоялец
***

Луцк

Рейтинг: 6
Сообщений: 162


Просмотр профиля
« Ответ #98 : Вс, 04 Фев 2018, 19:57 »

Читала по теме и попала на одесский форум: http://forumodua.com/showthread.php?t=3067085&s=4b8662bd07bcbc66eb508dcad80a2b8b
Если есть возможность, может администратор группы Лиги пригласит их на ФБ, а то они там сами как-то пытаются выкарабкаться из сложившейся ситуации, но пока безрезультатно.
-------------
уже сама зарегилась на том форуме и оставила перепосты отсюда - http://forumodua.com/showthread.php?t=3067085&p=69384375&viewfull=1#post69384375. Подмигивающий

ссылки на Лигу и группу в ФБ оставила
« Последнее редактирование: Вс, 04 Фев 2018, 20:53 от Olya1971 » Записан
Qaser
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« Ответ #99 : Вс, 04 Фев 2018, 20:17 »

   
Подскажите такое обращение с юридической точки грамотно  написано или что-то не то? Хочу отвести ребенка в сад и не спрашивать их разрешений и пусть если хотят, то выгоняют или пишут приказ про отчисление и с этим приказом идти в прокуратуру.

Ми ________________________ батьки нашої дитини ________________________р.н., нагадуємо, що право нашої дитини на отримання освіти в навчальних закладах гарантовано:
     - ст.53 Конституції України:
Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою;
     - рішенням Конституційного Суду України від 04.03.2004 року №5-рп/2004:
«Доступність освіти як конституційної гарантії реалізації права на освіту… означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права»;
     - Законом України «Про охорону дитинства»:
ст.19 Кожна дитина має право на освіту;
     - Законом України «Про освіту»:
ст.3 Громадяни України мають право на безкоштовну освіту в усіх державних навчальних закладах незалежно від… світоглядних переконань… стану здоров’я та інших обставин;
ст.6 Основними принципами освіти в Україні є доступність для кожного громадянина усіх форм і типів послуг, що надаються державою;
     - Першим Протоколом до Конвенції про захист прав, основних свобод людини»:
ст.2 Нікому не може бути відмовлено в праві на освіту;
     - Міжнародним пактом про економічні, соціальні і культурні права:
ст.13 1. Держави, які беруть участь у цьому Пакті, визнають право кожної людини на освіту.2.а) початкова освіта повинна бути обов’язкова;
     - Конвенцією про боротьбу з дискримінацією в галузі освіти:
ст.11. Вираз  «дискримінація» охоплює всякі відмінності, виключення, обмеження або переваги по ознаці… переконань…, який має ціллю або наслідком знищення  чи порушення рівності відносин в сфері освіти, і в зокрема: а) закриття для  будь-якої особи чи групи осіб доступу до освіти будь-якого ступеня чи типу.
     Крім того, ряд законів захищає права дітей від дискримінації, пов’язаної з переконаннями чи станом здоров’я :
     - Конституція України:
ст.24.Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками … переконань… або іншими ознаками;
     - Закон України «Основи законодавства України  про охорону здоров’я»: ст.6.Кожний громадянин України має право на охорону здоров’я, що передбачає :…и)правовий захист від будь-яких незаконних форм дискримінації, пов’язаних зі станом здоров’я;
     - Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод:
ст.14(1) Здійснення прав і свобод гарантується без будь-якої дискримінації за ознакою… переконань… або інших обставин;
     - Протокол №12 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод: ст.1.1.Здійснення будь-якого передбаченого законом права забезпечується без дискримінації за будь-якою ознакою, наприклад за ознакою… переконань… або за іншою ознакою;2.Ніхто не може бути дискримінований будь-яким органом державної влади за будь-якою ознакою, наприклад за тими, які зазначені в пункті 1;
     - Конвенція про права дитини:
ст. 2. 1. Держави-учасники … забезпечують усі… права…без якої-небудь дискримінації, незалежно від стану здоров’я …дитини. 2.Держави-учасниці вживають всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дитини від усіх форм дискримінації… на підставі… висловлюваних поглядів чи переконань дитини, батьків дитини, законних опікунів чи інших членів сім’ї;
     - Конвенція про захист прав і гідності людини щодо застосування біології та медицини:
ст.1 Сторони цієї Конвенції захищають гідність і тотожність всіх людей та гарантують кожній особі – без дискримінації – повагу до її недоторканості та інших прав і основних свобод щодо застосування біології та медицини;
     - Загальна декларація прав людини:
ст.19  Кожна людина має право на свободу переконань і на вільне їх виявлення; це право включає свободу безперешкодно дотримуватися своїх переконань;
     - Європейська соціальна хартія:
ч.1.11.Кожна людина має право користуватися будь-якими заходами, що дозволяють їй досягти найкращого стану здоров’я.
     Враховуючи викладене, вимагаємо Вас не порушувати законні права на освіту нашої дитини, так як  дана заборона на відвідування навчального  закладу є не тільки протизаконною, але і містить ознаки дискримінації.
     Щодо Ваших посилань на якісь рішення обласної адміністрації повідомляємо наступне: згідно чинного законодавства України підзаконні нормативно-правові акти не можуть звужувати зміст і обсяг конституційного права на освіту. Листи, інструкції, методичні рекомендації, інші документи органів виконавчої влади не є нормативно-правовими актами і не можуть встановлювати правові норми. Згідно п.3.2 розд. III наказу Мін'юсту "Про вдосконалення порядку державної реєстрації нормативно-правових актів у Міністерстві юстиції України та скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів" №34/5 від 12.04.2005р,  державній реєстрації підлягають нормативно-правові акти будь-якого виду незалежно від строку їх дії, що зачіпають соціально-економічні, політичні, особисті та інші права, свободи й законні інтереси громадян, проголошені й гарантовані Конституцією та законами України.
      Відомий нам наказ Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради від 05.01.2018р. №7, чи подібний йому не зареєстрований в Мінюсті, а отже, не є обов'язковим для нас, нашої дитини, а також ні для кого, за винятком осіб, які безпосередньо працюють в Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради.
Наголошую, що будь-які твердження про те, що, не щеплені діти є потенційно небезпечними для оточуючих, є безпідставними, голослівними, необґрунтованими, та більше того містять ознаки наклепу та дискримінації, за що передбачена кримінальна відповідальність.
      Згідно ст.12 Закону України «Про охорону дитинства» за стан здоров’я дитини, його фізичний розвиток несуть відповідальність виключно батьки. Тому, застерігаємо Вас від будь-яких протиправних дій щодо нашої дитини.
      Крім того, даний наказ не встановлює як обов'язок керівникам навчальних закладів перешкоджати отриманню освіти тими дітьми, які вже надійшли і відвідують навчальні заклади. Наказ МОЗ «Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям в Україні» №434 від 29.11.2002 р. Примірне положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу ч.I п.6. Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією; ч.II п.4. Питання відвідування загальноосвітнього навчального закладу дітьми, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень вирішується індивідуально за рішенням лікарсько-консультативної комісії з залученням епідеміолога територіальної санепідстанції згідно розділу III ст. 15 вимог Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".
Нагадую Вам ще, що по прибутті в садок всі необхідні документи, в тому числі довідки про стан здоров'я та висновок від ВКК, були надані, а повторне проходження ВКК не передбачене жодним Законом України.
        Згідно ст.32 будь-які протиепідемічні обмежувальні заходи можуть встановлюватися виключно місцевими органами виконавчої влади та самоврядування за клопотанням відповідного головного санітарного лікаря. Інформація про те, що головний державний санітарний лікар Подільського району подавав таке клопотання, відсутня.
Інформація про те, що Подільська міськрада (а не одне з його управлінь!) Отримав відповідне клопотання та своїм розпорядженням встановив обмеження, відсутня. У зв'язку з чим, ніяких перешкод для відвідування моєю дитиною садка №2 на сьогодні законодавчо не встановлено.
        Якщо проти всього вищевикладеного Ви все одно забороняє нашій дитині відвідувати дитячий садок, то для цього я хочу отримати наказ про відсторонення із зазначеними причинами та  П.І.Б нашої дитини.
Просимо Вас відповісти на лист згідно ст. 20 Закона України «Про звернення громадян» від 02.10.96 р. № 393/96-ВР з урахуванням Законів України та Конституційних прав громадян України.
Записан
Olya1971
Постоялец
***

Луцк

Рейтинг: 6
Сообщений: 162


Просмотр профиля
« Ответ #100 : Вс, 04 Фев 2018, 21:01 »

Qaser , я не юрист, но по-моему, грамотно составлено.

Я бы еще добавила в этом абзаце в конце:

           Якщо проти всього вищевикладеного Ви все одно забороняє нашій дитині відвідувати дитячий садок, то для цього я хочу отримати наказ про відсторонення із зазначеними причинами та  П.І.Б нашої дитини.

"для передачі (или как там правильно сформулировать) в прокуратуру для відновлення законного права моєї дитини на освіту".

Это для острастки, чтобы они не думали, что на этом все.
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #101 : Вс, 04 Фев 2018, 21:07 »

Вот ещё свежие мысли по поводу Ст.15 п.2, которой прикрывают запрет приема детей в сад/школу:

https://www.facebook.com/groups/privivok.net.ua/permalink/1432008576907794/

Обновлено: как оказалось - мысли не учитывали момент, который делает рассуждения неубедительными. ((
« Последнее редактирование: Вс, 04 Фев 2018, 22:36 от Flare » Записан

Qaser
Новичок
*

Рейтинг: 0
Сообщений: 7


Просмотр профиля
« Ответ #102 : Вс, 04 Фев 2018, 21:49 »

А в первом абзаце написанно

Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих
                закладах

     Прийом дітей  до  виховних,  навчальних,  оздоровчих та інших
дитячих закладів  проводиться  за  наявності  відповідної  довідки
закладу  охорони  здоров'я,  в якому дитина перебуває під медичним
наглядом.  Довідка видається на підставі  даних  медичного  огляду
дитини,  якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у
цьому закладі,  а також якщо їй проведено  профілактичні  щеплення
згідно  з  календарем  щеплень  і  вона не перебувала в контакті з
хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями
.
Записан
Лаура
Старожил
****

Рейтинг: 21
Сообщений: 326


Просмотр профиля
« Ответ #103 : Вс, 04 Фев 2018, 22:25 »


Я бы еще добавила в этом абзаце в конце:

           Якщо проти всього вищевикладеного Ви все одно забороняє нашій дитині відвідувати дитячий садок, то для цього я хочу отримати наказ про відсторонення із зазначеними причинами та  П.І.Б нашої дитини.

"для передачі (или как там правильно сформулировать) в прокуратуру для відновлення законного права моєї дитини на освіту".


Да, будет не лишним дописать:
Для подання звернення (або скарги) до органів прокуратури щодо  порушення особистих прав і свобод  людини, та для відновлення законного права моєї дитини на освіту.
Записан
Flare
Глобальный модератор
*****

Житомир

Рейтинг: 76
Сообщений: 1098



Просмотр профиля
« Ответ #104 : Вс, 04 Фев 2018, 22:35 »

А в первом абзаце написанно

Стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих
                закладах

     Прийом дітей  до  виховних,  навчальних,  оздоровчих та інших
дитячих закладів  проводиться  за  наявності  відповідної  довідки
закладу  охорони  здоров'я,  в якому дитина перебуває під медичним
наглядом.  Довідка видається на підставі  даних  медичного  огляду
дитини,  якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у
цьому закладі,  а також якщо їй проведено  профілактичні  щеплення
згідно  з  календарем  щеплень  і  вона не перебувала в контакті з
хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями
.
Спасибо, а мы обсуждали, и не заметили это.
Так что с приемом детей ситуация остается на том же уровне.
Совет вряд-ли сработает.

А к отстранению тех, кто уже посещает сад/школу, упомянутые части Ст.15 не относятся.
Записан

Страниц: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!