Почему "не дозволяется"? Еще как дозволяется!
Более того, посещение детсадов и школ это Конституционная обязанность наших детей, назависимо от того, есть ли у них прививки.
Сэс, МОЗ изо всех сил пытается игнорировать ОСНОВНОЙ Закон страны.
Не новость. Но пробиваемся.
И нас с каждым годом все больше.
Ну поделитесь опытом как пробиться. Есть форма 026 от пол-ки что ребёнок не имеет противопоказаний о посещении дет сада. Заведующая не принимает и написала нам письменный отказ, который основан на законе об обязательной вакцинации. Привожу пример моего заявления в дет сад:
Завідувачу
дошкільного навчального закладу
(ясла-садок) комбінованого
типу№89 «Віночок»
ЗАЯВЛЕНИЕ
Мы, ....... Вячеслав ....... , ..... Юлия ......, родители ребенка ........ Дамира Вячеславовича (2009г.р.), просим разрешить нашему ребенку посещать детский садик № 89 «Віночок» без наличия необходимых по возрасту прививок, т.к. от проведения обязательных профилактических прививок мы отказались, основываясь на законе Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 29, ст. 228) (Із змінами, внесеними згідно із Законом N 913-IV (913-15) від 05.06.2003), Стаття 12. (Профілактичні щеплення).
ОСНОВАНИЯ:
1. Положения статьи 53 Конституции Украины:
«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов’язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної освіти, різних форм навчання...»
2. Рішення Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N 5-рп/2004)
«1). доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
2). Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».
3. Положения статьи 8 Конституции Украины:
«Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»
4. Положения статьи 64 Конституции Украины:
Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень..»
5. Положения статьи 68 Конституции Украины:
Кожен зобов’язаний неухильно додержуватисяКонституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
В случае отказа в нашей просьбе просим отправить нам аргументированный письменный ответ в максимально краткие сроки по адресу: г. Черкассы......
Может быть мы что-то упустили? Кто может подсказать?