Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 18 Окт 2024, 07:04 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
   Начало   Помощь Поиск Войти Регистрация  
Страниц: [1]
  Печать  
Автор Тема: Як оформити кредит на карту безробітньому?  (Прочитано 216 раз)
0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему.
Prime24
Старожил
****

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 415


Просмотр профиля
« : Вт, 17 Сен 2024, 20:51 »

Доброго дня! Мене цікавить, чи можливо оформити кредит на карту для безробітної особи? Я знаю, що банки зазвичай вимагають стабільний дохід для надання кредитів, але чи є якісь спеціальні програми або умови, які дозволяють безробітним отримати кредит? Може бути, є певні альтернативи або способи, як можна обійти це обмеження? Якщо у вас є якісь рекомендації чи поради, буду вдячний за допомогу.
Записан
Sender
Старожил
****

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 419



Просмотр профиля
« Ответ #1 : Вт, 17 Сен 2024, 20:51 »

Дійсно, оформлення кредиту безробітним може бути складним, але є деякі можливості. Перш за все, важливо зазначити, що без стабільного доходу банки рідко надають великі кредити. Однак є варіанти для безробітних, наприклад, спеціальні програми для людей, які перебувають у складній фінансовій ситуації, або кредитні картки з меншими сумами. Важливо також перевірити умови кожного банку, адже деякі з них можуть пропонувати індивідуальні рішення.
Записан
Prime24
Старожил
****

Борисполь

Рейтинг: 0
Сообщений: 415


Просмотр профиля
« Ответ #2 : Вт, 17 Сен 2024, 20:52 »

Мені цікаво, чи є якісь особливі вимоги або документи, які потрібно подати для отримання кредиту без стабільного доходу? Можливо, є якісь додаткові гарантії, які слід надати банку, щоб підвищити шанси на успішне оформлення кредиту? Чи варто розглядати варіанти з поручителями чи заставою? Буду вдячний за додаткову інформацію.
Записан
Sender
Старожил
****

Киев

Рейтинг: 0
Сообщений: 419



Просмотр профиля
« Ответ #3 : Вт, 17 Сен 2024, 20:52 »

У Moneyveo є можливість отримання кредиту для безробітніх https://moneyveo.ua/uk/--kredit-bezrobitnomu/ без офіційного доходу. Вони пропонують онлайн-кредити, які можна оформити без довідок про доходи, проте вам потрібно буде надати інші документи, такі як паспорт та ІПН. Додатково
Moneyveo враховує ваш кредитний рейтинг, і це може вплинути на рішення. Також можна подати заявку на кредитну картку, яка не вимагає довідок про доходи, але слід уважно ознайомитися з умовами та відсотковими ставками.
Записан
Страниц: [1]
  Печать  
 
Перейти в:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!