Добрый день! Пока на модерации мой запрос на вступление в группу в ФБ, спрошу тут. У Директора школы вообще есть законное право препятствовать ребенку посещать школу? Какие по Вашему шаги надо предпринять если происходит физическое препятствие?
Или можно опираться на Лист МОНмолодьспорт №1/9-389 від 25.05.11 року (https://ru.osvita.ua/legislation/doshkilna-osvita/18791/)
"Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією, згідно наказу Міністерства охорони здоров'я України №43429.11.2002 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу".
Враховуючи вище зазначене, відмова керівника дошкільного навчального закладу у прийнятті дитини до закладу без відповідних профілактичних щеплень суперечать діючому законодавству України. За наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка із висновком лікаря, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, керівник закладу зобов’язаний прийняти дитину до закладу."