Main site Лига Защиты Гражданских Прав : Форум
Пт, 22 Ноя 2024, 16:00 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Войти
Новости: Книга про щеплення у подарунок для вагітних, батьків немовлят та дітей дошкільного віку - http://www.privivok.net.ua/uk/content/692-kniga-pro-shcheplennya-u-podarunok-dlya-vagitnih-batkiv-nemovlyat-ta-ditey-doshkilnogo
 
  Начало Помощь Поиск Войти Регистрация  
  Просмотр сообщений
Страниц: [1] 2
1  Прививки / Актуальные темы / Re: как не привитый ребенок перенесет эти (болезни от которых нас прививают) болезни : Сб, 25 Июн 2011, 05:58
Сашка, Вы вообще что-ли через 3 слова читаете? - Я в обоих своих сообщениях писала, что ребенок  НА ГРУДНОМ ВСКАРМЛИВАНИИ.
Ну я немного пропустила, У меня логика слабоватая, поди знай что такое ГВ  Строит глазки
2  Прививки / Актуальные темы / Re: как не привитый ребенок перенесет эти (болезни от которых нас прививают) болезни : Пт, 24 Июн 2011, 16:57
почему грудничок заболел, у меня ведь есть иммунитет. Непонимающий 
мы учили, что иммунитет матери защищает ребёнка только тогда, когда она кормит грудью + 1 месяц, так,что если вы давно грудью не кормите, то вероятность заболеть была.
3  Прививки / Актуальные темы / Re: как не привитый ребенок перенесет эти (болезни от которых нас прививают) болезни : Чт, 23 Июн 2011, 18:18
Кстати, наша педиатр так и не признала, что у нас краснуха.
В последнее время встречается аллергия на солнце - фотосенсибилизация, высыпания точь в точь как при краснухе, но вот температуры нет. Раньше я такого не видела, а в этом году уже трижды видела у садиковских детей. Может поэтому она не стала заморачиваться. А лучше, конечно, сдайте кровь на антитела!
4  Общение / О жизни / Re: Не верить врачу - вредно для здоровья : Чт, 23 Июн 2011, 18:08
"Что с человеком не делай, он упорно ползет на кладбище".
М. Жванецкий

Искренне надеюсь, что ЭТО не про НАС :-)))
ха - ха, точно. Что бы мы не придумывали, у всех одна дорога.Хотя это и печально
5  Общение / О жизни / Re: Не верить врачу - вредно для здоровья : Ср, 22 Июн 2011, 05:53
500 год - лечитесь корешками
1500 год - корешки -это язычество лечитесь молитвами
1960 год - молитвы не помогут таблетки
1990 год - таблетки не помогут - вот, выпейте эти антибиотики
2010 год - антибиотики- синтетика, поешьте лучше корешков!
6  Прививки / Общие вопросы / Re: Имеет ли мама законное право находиться с ребенком в реанимации (стационаре) : Вс, 19 Июн 2011, 13:41
месяц назад я проходила курсы вместе с другими медсёстрами.И одна из них рассказывает. У неё сын попал в кардиологию, ему должны были делать операцию. Её не пускали, о состоянии сына она не могла ничего узнать, врач сказал сумму, кот. нужна на операцию. Она в слезах помчалась на работу. В тот день на работе у них проверка - сан станция. Пришёл врач и спрашивает её, что случилось.Она рассказала. Он не долго думая набирает эту больницу и говорит: Добрый день! Вас беспокоит Днепровская СЭС. У нашей сотрудницы сын лежит у вас, что с ним. После этого звонка ей вернули деньги за операцию, врач вызвал к себе в кабинет и извинялся, сказал, что не знал где она работает, просил,чтоб не обижалась.И пустили к сыну.
Так что и у СЭС бывает сердце!
7  Прививки / О прививках / Re: хотим попасть в садик без прививок : Ср, 15 Июн 2011, 17:17

Особам, що не досягли п'ятнадцятирічного віку, профілактичні щеплення проводяться за згодою їх об'єктивно інформованих батьків, які мають право відмовитися від щеплень за відсутності повної об'єктивної інформації про вплив щеплень на стан здоров'я і подальші наслідки.

это правильно! Нам на консультации врвч с СЭС - Шершень говорила, что она, когда приводит своего ребёнка на прививку, она у медсестры принимает экзамен, и если она мекает, бекает, то как же она может донести родителям что и зачем она колет. Само собой она ребёнка туда водить не будет никогда.
8  Прививки / Общие вопросы / Re: Календар щеплень скасований!?! : Ср, 15 Июн 2011, 17:09
а если, допустим, "начать" вакцинацию, ну купить одну прививку и под предлогом - а мы уже начали делать прививки - тогда комиссия пропустит или нет? (а уже в саде писать отказы)
если у вас есть БЦЖ, первая АКДС и ПОЛИОМИЕЛИТ, вас не имеют права на взять. Это те главные заветные прививки, с которыми должны без проблем взять.
9  Прививки / О прививках / Re: А у нас- коклюш! : Пн, 13 Июн 2011, 19:43
на сколько я знаю, коклюш не страшная болезнь, она страшна только для очень маленьких деток, потому-что они не могут сказать, что у них болит.Плюс, если это груднички, могут поперхнуться.
10  Наше Здоровье / Вредно для здоровья / Re: холера : Пт, 10 Июн 2011, 22:10
А действительно страшно, СЭС борется с теми кто отстаивает здоровье своих детей, и абсолютно не обращает внимания на работу которую они обязаны делать
Во-первых СЭС тоже любят денюшку заработать, Во-вторых они не будут беспокоятся за мусор, они придут и оштрафуют, опять же заработают копеечку. Думаете их дети волнуют. В СЭС даже работать устроится только по хорошим связям можно. И заметьте, чем выше должность, тем больше берут. Они шманают рестораны, где есть, чем поживиться.
11  Прививки / Общие вопросы / Re: Директор школы не принимает мед.карту : Пт, 10 Июн 2011, 22:03
допишите своей рукой, и пусть директор успокоится. Это сан станция в последний момент читает.
12  Прививки / Общие вопросы / Re: Заразить ли ребёнка ветрянкой? : Пт, 10 Июн 2011, 21:59
я тоже в 21 заболела ветрянкой, а ребенок 3 года спал со мной спина к спине и ничего. Видать просто сильный иммунитет.
13  Прививки / Действия / Re: Акция по раздаче брошюр ПВО беременным : Чт, 09 Июн 2011, 18:25
То есть осознание, что есть прививки, будет идти через страх и боль.
Когда после прививок ребенок начнет болеть -  только тогда начнет доходить. Обычное дело, они имеют на это право. Все равно грустно.  
знаете, я тоже такая. Не дай бог чтоб с моим ребёнком что-то случилось, Но пока всё хорошо и он у меня почти не болеет. Из всех заболеваний у нас В. оспа и бронхит в 2 года. Но есть какое-то ощущение беспечности, что теперь у него иммунитет. Как будто самое тяжёлое пережили, хотя на следующий год нас ждёт ре вакцинация.
14  Прививки / Поствакцинальные осложнения / Re: Отпущенникова Маргарита, гепатит В : Чт, 09 Июн 2011, 17:52
А родители пробовали предъявить иск к поликлинике, по вине которой произошла эта трагедия?
 Иск с требованием оплатить лечение.


Вы знаете им надо было сразу подать в суд, а сейчас прошло время, и большая вероятность того, что документы переписаны или потеряны. И их вину не докажешь. А вы родители с большой буквы. Удачи вам! Не сдавайтесь!
15  Прививки / Общие вопросы / Re: Календар щеплень скасований!?! : Чт, 09 Июн 2011, 17:38

В Україні – новий календар щеплень.

привет, это сново я. Я не знаю видели ли вы этот новый календарь прививок. Я его сюда всуну. Он ни чем не лучше, он разработан для детей с хорошей имунной системой. А у нас все детки слабые. Что с этого получится я не знаю. Но может он вам чем-то поможет.
Наказ МОЗ України від 19.05.2011 № 296
[ 2011-05-25 13:49 ]
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
№ 296 19.05.2011 р.
Про внесення змін до наказу МОЗ України
від 03.02.2006 № 48

Відповідно до статті 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та статей 1, 12 та 13 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 — 2015 роки», з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,

НАКАЗУЮ

1. Затвердити Календар профілактичних щеплень в Україні, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Календар профілактичних щеплень в Україні, затверджений наказом МОЗ України від 03.02.2006 № 48, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 02.06.2006 за № 665/12539.

3. Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Головному державному санітарному лікарю Автономної Республіки Крим, головним державним санітарним лікарям областей, міст Києва та Севастополя, на залізничному, повітряному та водному транспорті забезпечити неухильне проведення на підпорядкованих адміністративних територіях профілактичних щеплень згідно з затвердженим пунктом 1 цього наказу Календарем профілактичних щеплень в Україні та належний їх облік у закладах та установах охорони здоров’я.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Аніщенка О. В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
В.о. Міністра    О.В. Аніщенко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
19.05.2011 р. № 296
КАЛЕНДАР ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ В УКРАЇНІ

І. Загальні положення

1. До цього Календаря включаються обов’язкові профілактичні щеплення з метою запобігання захворюванням на дифтерію, кашлюк, кір, поліомієліт, правець, туберкульоз.

Інші обов’язкові щеплення встановлюються для груп населення: за віком; щеплення дітей з порушенням цього Календаря; щеплення ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей; за станом здоров’я; проти вірусного гепатиту В дітей із злоякісними новоутвореннями, дітей, що перебувають на гемодіалізі та отримують багаторазові довготривалі переливання донорської крові або її препаратів; щеплення на ендемічних і ензоотичних територіях та за епідемічними показами.

2. Обов’язковим профілактичним щепленням для запобігання поширенню інших інфекційних захворювань підлягають окремі категорії працівників у зв’язку з особливостями виробництва або виконуваної ними роботи.

3. У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об’єктах можуть проводитися обов’язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби.

4. З метою специфічної профілактики інфекційних хвороб особи, які бажають зробити щеплення, щодо яких є медичні імунобіологічні препарати, зареєстровані в Україні, можуть зробити щеплення за направленням лікаря.

ІІ. Порядок проведення щеплень

1. Щеплення за віком
      
1 Щепленню підлягають усі новонароджені, що не мають до цього протипоказів. Вакцинація проводиться з третього дня життя дитини (через 72 год. від народження). Щеплення проводиться вакциною для профілактики туберкульозу (далі — БЦЖ). Для вакцинації недоношених дітей з масою тіла ≥2000 г необхідно застосовувати вакцину для профілактики туберкульозу із зменшеним вмістом антигену (далі — БЦЖ-М).
Щеплення для профілактики туберкульозу не проводять в один день з іншими щепленнями та іншими парентеральними маніпуляціями. Діти, які не були щеплені в пологовому будинку, підлягають обов’язковій вакцинації в дитячих поліклініках.
Якщо дитина не щеплена в пологовому будинку через медичні протипокази, щеплення проводиться вакциною БЦЖ-М, а в інших випадках щеплення проводиться вакциною БЦЖ.
Дітям до другого місяця життя щеплення для профілактики туберкульозу проводиться без попередньої постановки проби Манту, всім іншим — після проби Манту. Щеплення проводиться при негативному результаті проби.
Ревакцинації для профілактики туберкульозу підлягають діти у віці 7 та 14 років з негативним результатом проби Манту. Ревакцинація проводиться вакциною БЦЖ.
Проба Манту проводиться щороку з двома туберкуліновими одиницями. У зв’язку з тим, що профілактичні щеплення можуть вплинути на чутливість до туберкуліну, туберкулінодіагностику необхідно планувати до проведення профілактичних щеплень. У разі якщо з тих або інших причин пробу Манту проводять після проведення профілактичних щеплень, туберкулінодіагностика повинна здійснюватись не раніше ніж через один місяць після щеплення.
2 Вакцинація для профілактики гепатиту В проводиться моновалентною вакциною за схемою: (перша доба)-1–6 місяців життя дитини.
Вакцинація новонароджених, матері яких є носіями HBsAg або мають невизначений HBsAg статус, проводиться за схемою: 0–1-2 та 12 місяців (0 — дата першого введення вакцини при народженні, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 1 місяць, третім та четвертим щепленнями — 10 місяців). Перша доза вводиться у перші 12 годин життя дитини незалежно від маси тіла. За наявності специфічного імуноглобуліну проти гепатиту В разом з вакциною в іншу ділянку тіла необхідно ввести специфічний імуноглобулін з розрахунку 40 МО/кг маси тіла, але не менше 100 МО; у цьому разі вакцинація проводиться за схемою: 0–1-6 місяців.
Новонародженим з масою тіла менше 2000 г, що народилися від HBsAg позитивних матерів, вакцинація проводиться обов’язково при народженні за схемою 0–1-2–7 місяців (0 — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 1 місяць, третім та четвертим щепленнями — 5 місяців).
Новонародженим з масою тіла менше 2000 г, що народилися від HBsAg негативних матерів, вакцинація проводиться при досягненні маси тіла більше 2000 г, але не раніше ніж при досягненні дитиною віку 1 місяць.
Якщо мати новонародженого HbsAg негативна, що документально підтверджено, можливо розпочати вакцинацію дитини протягом перших місяців життя за схемами 3–4-5–18 місяців (3 місяці — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 1 місяць, третім та четвертим щепленнями — 13 місяців) або 3–4-9 місяців (3 місяці — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 5 місяців).
Якщо дитина не отримала щеплення для профілактики гепатиту В до 6 років, що документально підтверджено, дитину щеплять у віці 6 років за схемою 0–1-6 місяців (0 — дата першого введення вакцини, мінімальний інтервал між першим та другим щепленнями — 1 місяць, другим та третім щепленнями — 5 місяців).
Для вакцинації підлітків для профілактики гепатиту В рекомендовано використовувати схему 0–1-6 місяців.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Необхідно ввести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів введення відповідно до глави 2 цього розділу.
Якщо дитина не отримала першу дозу вакцини для профілактики гепатиту В у пологовому стаціонарі або відділенні патології новонароджених, вакцинація проводиться у дитячих поліклініках у будь-якому віці до 6 років (лише для дітей, народжених, починаючи з 2002 року). Рекомендовано використовувати схему 0–1-6 місяців. У разі використання інших схем вакцинації та/або використання комбінованих вакцин, до складу яких входить вакцина для профілактики гепатиту В, необхідно керуватися главою 2 цього розділу.
3 Щеплення для профілактики дифтерії, правця та кашлюку за віком у 3, 4, 5 та 18 місяців проводяться кашлюково (ацелюлярний компонент)–дифтерійно–правцевою вакциною (далі — АаКДП). Інтервали між першим і другим, другим і третім щепленнями АаКДП вакциною дорівнюють 30 днів. Інтервал між третім і четвертим щепленнями повинен становити не менше 12 місяців.
Щеплення дітей до 4 років поза строками цього Календаря призначаються лікарем з такого розрахунку, щоб дитина встигла одержати чотириразову імунізацію АаКДП до 3 років 11 місяців 29 днів.
Ревакцинацію для профілактики дифтерії, кашлюку та правця проводять у 6 років.
Для дітей, які отримали первинний вакцинальний комплекс для профілактики кашлюку, дифтерії, правця, ревакцинація у 6 років проводиться комбінованою кашлюково (ацелюлярний компонент)-дифтерійно-правцевою вакциною із зменшеним вмістом антигенів (АаКДП-М).
Якщо дитина не була щеплена до 6 років 11 місяців 29 днів для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, можна застосовувати АаКДП за схемою, яка наведена у главі 2 цього розділу. Щеплення дітей до 7 років поза строками цього Календаря призначаються лікарем з такого розрахунку, щоб дитина встигла одержати чотириразове щеплення АаКДП до 6 років 11 місяців 29 днів. У разі неможливості отримати 4 дози вакцини проти кашлюку дитиною до 6 років 11 місяців 29 днів вводять стільки доз, скільки дитина встигне отримати до виповнення їй цього віку.
Дітям у віці до 6 років 11 місяців 29 днів, що мають протипокази до вакцинації проти кашлюку, щеплення проводиться АДП. Вакцинація проводиться триразово з інтервалами між першим та другим щепленнями 30 днів, між другим і третім — 9–12 місяців.
Перенесений кашлюк в анамнезі не є протипоказом до вакцинації для профілактики даної хвороби з використанням комбінованої вакцини АаКДП.
Ревакцинація для профілактики дифтерії та правця в 14 років та 18 років проводиться анатоксином дифтерійно-правцевим із зменшеним вмістом антигену (далі — АДП-М). Дітям, щепленим для профілактики правця з приводу травми анатоксином правцевим (далі — АП) протягом останніх двох років, чергову ревакцинацію проводять дифтерійним анатоксином із зменшеним вмістом антигену (далі — АД-М).
Першу планову ревакцинацію дорослих за віком та епідпоказами, які раніше були щеплені, проводять АД-М з інтервалом 5 років після останнього щеплення. Подальші планові ревакцинації дорослих проводяться АДП-М з мінімальним інтервалом 10 років від попереднього щеплення АДП-М.
Підліткам та дорослим, які раніше не були щеплені або не мають даних щодо вакцинації, проводять щеплення АДП-М триразово (інтервал між першим і другим щепленнями має становити 30–45 днів, між другим і третім — 6–12 місяців). Ревакцинація підлітків (які щеплюються поза цим Календарем згідно з главою 2 цього розділу) здійснюється з мінімальним інтервалом 3 роки після останнього щеплення для профілактики дифтерії та правця.
Для активної імунізації з метою профілактики правця осіб старших 60 років, не щеплених останні 10 років, слід використовувати скорочену схему вакцинації (одноразове щеплення АП у подвійній дозі — 20 оз/мл з обов’язковою ревакцинацією через 12 місяців дозою 10 оз/мл) та надалі кожні 10 років без обмеження віку.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Необхідно ввести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів.
4 Інактивована вакцина для профілактики поліомієліту (далі — ІПВ) застосовується для перших двох щеплень, а при протипоказах до введення оральної поліомієлітної вакцини (далі — ОПВ) — для всіх наступних щеплень за цим Календарем.
Вакцина ОПВ застосовується для третього-шостого щеплень (вікової ревакцинації) за відсутності протипоказів до ОПВ.
При поступовому переході на використання ІПВ схема імунізації передбачає проведення щеплень у віці 3, 4, 5, 18 місяців та 6 років, можливе використання ІПВ для проведення щеплень для профілактики поліомієліту у складі комбінованих вакцин для всього курсу первинної вакцинації.
Не слід розпочинати серію вакцинації, якщо була пропущена доза, незалежно від того, скільки часу минуло. Потрібно ввести дози, яких не вистачає за графіком, з дотриманням мінімальних інтервалів.
5 Щеплення дітей вакциною для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b (далі — Hib-вакцина), проводиться до 4 років 11 місяців 29 днів.
Особливості вакцинації для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b, дітей поза цим Календарем наведено у главі 2 цього розділу.
6 Вакцинація для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи проводиться у віці 12 місяців. Друге щеплення — у віці 6 років.
Дітям, що не були вакциновані для профілактики кору, паротиту чи краснухи за віком у 12 місяців та в 6 років, щеплення можна починати у будь-якому віці до 18 років. У цьому разі дитина має отримати 2 дози з дотриманням між ними мінімального інтервалу.
Особи, старші 18 років, які не були раніше вакциновані для профілактики зазначених інфекцій, можуть бути щеплені однією дозою за епідемічними показами в будь-якому віці до 30 років.
Перенесене захворювання на кір, епідемічний паротит чи краснуху не є протипоказами до щеплення.
Жінки дітородного віку, що не хворіли на краснуху і не були проти неї щеплені, можуть отримувати індивідуальні щеплення за власним бажанням згідно з інструкцією до застосування вакцин.
Робити достовірні висновки про наявність імунітету проти краснухи у жінки дітородного віку можна лише за результатами серологічних досліджень: за наявності антитіл класу IgG до вірусу краснухи особа вважається імунною.

2. Щеплення дітей з порушенням цього Календаря

1 АКДП використовується тільки до 3 років 11 місяців 29 днів.
2 Вакцина АаКДП використовується для щеплення дітей у віці до 6 років 11 місяців 29 днів.
3 Якщо четверте або п’яте щеплення збігаються з ревакцинацією в 6 або 14 років, то вони зараховуються як ревакцинація за віком.
Вакцина ІПВ застосовується для перших двох щеплень, а при протипоказах до введення ОПВ — для всіх наступних щеплень за цим Календарем.
4 При використанні моновалентної вакцини рекомендованою схемою вакцинації є 0–1-6 місяців (0 — перша доза вакцини; 1 — друга доза вакцини через 1 місяць після першої; 6 — третя доза вакцини через 5 місяців після другої).
Якщо вакцинація розпочинається пізніше 3 місяців життя з використанням комбінованих вакцин, до складу яких входить вакцина для профілактики гепатиту В, щеплення плануються з урахуванням мінімального інтервалу між дозами.
5 Введення другої дози вакцини КПК за віком передбачене в 6 років. Якщо перша доза вакцини КПК вводиться менше ніж за місяць до 6 років, друга доза вакцини вводиться не раніше ніж через 1 місяць.
6 Вакцинація для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b, проводиться дітям у віці до 5 років. У старшому віці вакцинація для профілактики інфекції, викликаної паличкою Haemophilus influenzae type b, проводиться лише особам із групи ризику відповідно до глави 4 цього розділу.

2. При плануванні щеплень із застосуванням окремих вакцин або анатоксинів для профілактики різних інфекційних хвороб необхідно дотримуватися таких особливостей:
Поєднання препаратів для щеплення    Рекомендовані інтервали
≥ 2 інактивованих вакцин та/або анатоксинів    Вакцини можуть бути введені одночасно в різні ділянки тіла або з інтервалом не менше 1 місяця
Живі вакцини + інактивовані вакцини або анатоксини
≥2 живих вакцин для парентерального введення (крім БЦЖ)
Комбінація вакцини БЦЖ з іншими вакцинами    Щеплення вакциною БЦЖ не проводять в один день з іншими щепленнями.Інші профілактичні щеплення можуть бути здійснені з інтервалом не менше 1 місяця до або після щеплення вакциною БЦЖ (крім вакцинації для профілактики гепатиту В)

3. За необхідності лікар має право дати дозвіл на введення всіх вакцин, анатоксинів, що показані за цим Календарем (крім БЦЖ), за одне відвідування медичного закладу, проводячи ін’єкції у різні ділянки тіла. В іншому випадку лікар планує такі щеплення з урахуванням мінімальних інтервалів між вакцинами, анатоксинами та з урахуванням поєднання вакцин для профілактики різних інфекційних хвороб.

3. Щеплення ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей

При проведенні щеплень необхідно призначити вітаміни, що містять вітамін А.

Щеплення проводяться в амбулаторно-поліклінічних або стаціонарних умовах.

У післявакцинальному періоді здійснюється патронаж дитини медичним працівником на 3–4-у добу та 10–11-у добу.

Пасивна імунопрофілактика препаратами імуноглобулінів осіб з ВІЛ/СНІДом проводиться за епідемічними показами обов’язково, незалежно від попередньо проведеної активної імунопрофілактики.

Особи з ВІЛ/СНІД підлягають обов’язковому додатковому щепленню, що передбачено у главі 4 цього розділу.
Щеплення за станом здоров’я є обов’язковими в медичному супроводі пацієнтів з високим ризиком виникнення та тяжкого перебігу інфекції, щеплення для профілактики яких не передбачені в главі 1 цього розділу.
Схема щеплення дітей за станом здоров’я

Захворювання, для імунопрофі-лактики якого існує вакцина, зареєстрована в Україні    особи, які бажають зробити щеплення в лікувально-профілактичних закладах за направленням лікаря
1 Використовувати відповідно до інструкції про застосування вакцини.
Директор Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення    С.І. Осташко
Директор Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду    Л.М. Мухарська
Страниц: [1] 2
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!